«Рідна» фірма дружини голови правління «Львівобленерго» освоїть чергових 10 мільйонів від обленерго

ПАТ «Львівобленерго» 2-3 травня цього року підписало 16 договорів з ТОВ «Західенергоспецмонтаж» на переоснащення електромереж на загальну суму понад 9,8 млн грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Усі договори підписано без проведення конкурсних процедур, сума кожного коливається від 0,38 млн грн до 1,3 млн грн. Договірною ціною сукупно передбачено отримання підрядником прибутку на рівні 450 тис. грн.

ТОВ «Західенергоспецмонтаж» входить в десятку підрядників обленерго за сумою замовлень протягом останніх років. Згідно з Clarity, «Львівобленерго» підписало з товариством 137 договорів на майже 73,6 млн грн, усі – без проведення конкурсних процедур.

«Західенергоспецмонтаж» належить Олені Лівадовій та Олені Козак. Остання є подругою Оксани Матвіїшиної, дружини голови правління ПАТ «Львівобленерго» Володимира Матвіїшина. Сама Матвіїшина співзаснувала фірму у 2009 році разом з Наталією Морозовою.

Як повідомляли «Наші гроші. Львів», «Західенергоспецмонтаж» активно розігрувало тендери з «рідними» фірмами ще у 2012 році. Але з 2016 року «Львівобленерго» працює з підприємством шляхом укладання договорів без конкурсів.

У квітні 2017 року Адміністративна колегія Львівського відділення АМКУ оштрафувала ТОВ «Західенергоспецмонтаж» та ПП «РоКо» за спотворення результатів торгів ПАТ «Львівобленерго». Термін заборони для участі у відкритих торгах для компаній завершиться у квітні 2020 року.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі