- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

«Львівводоканал» відписав тендерному змовнику 1,4 млн грн на реконструкцію водопроводу

06.05.2019 @ 09:00 в Львів,НОВИНИ

Львівське міське комунальне підприємство «Львівводоканал» підписало договір з ТОВ «Грантзахід» на реконструкцію водопроводу. Сума контракту становить 1,44 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro [1].

Згідно з технічним завданням, йдеться про реконструкцію водопроводу на вул. Габріели Запольської у Личаківському районі Львова. Переможець тендеру зобов’язаний демонтувати дорожнє покриття, замінити водопроводи, нанести на них антикорозійну ізоляцію, провести гідравлічні випробування, облаштувати колодязі і т.д. Завершать роботи до кінця 2019 року.

Окрім переможця, участь у тендері взяло ще три компанії: ТОВ «СД Трансбуд», ПАТ «Львівське спеціалізоване будівельно-монтажне управління №1» і ТОВ «Метрополіс», але остаточні пропозиції конкурентів були дорожчими.

ТОВ «Грантзахід» зареєстровано у Києві а його власником є Юрій Кужея, який неодноразово фігурував у матеріалах «НГ. Львів». Раніше його «Компанія Вестінвест» ходила на тендери разом [2] із ТОВ «Західпласт». В результаті ці пов’язані компанії за антиконкурентні дії на торгах оштрафував [3]  АМКУ, тепер вони не можуть брати участь у відкритих торгах протягом трьох років з дати рішення.

Пізніше у ТОВ «Західпласт» змінився власник і ним стало ТОВ «Міжнародна юридична компанія «Моніторинг інвест девелопмент», а директором та бенефіціаром Сергій Кудрій.

З початку 2018 року ТОВ «Грантзахід» отримало 28 замовлень загальною вартістю понад 58 млн грн, де найбільше коштів «відписав» «Львівводоканал».


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2019/05/06/l-vivvodokanal-vidpysav-tendernomu-zmovnyku-1-4-mln-hrn-na-rekonstruktsiiu-vodoprovodu/

URLs in this post:

[1] Prozorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2019-03-15-001868-a?fbclid=IwAR2OZShkw8FBH_2fvoWCW0eM16c-VD-zo4BesTmoZ9UKiCuSDfmrlVTzD9Y

[2] разом: http://lviv.nashigroshi.org/2017/07/10/pid-chas-auktsionu-na-rekonstruktsiyu-ochysnyh-sporud-firmy-shvahra-i-svoyaka-ne-znyzyly-svojih-propozytsij-navit-na-kopijku/

[3] оштрафував: http://lviv.nashigroshi.org/2017/12/13/amku-oshtrafuvav-firmy-rodychiv-yaki-rozihraly-majzhe-6-mln-hrn-vid-silrady-pustomytivskoho-rajonu-na-130-tys-hrn/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.