Тернопільські дорожники вдвічі зменшили замовлення «Техно-Буд-Центру» на ремонт траси

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області (далі – САД) 16 квітня підписала додаткову угоду з ТОВ «Техно-Буд-Центр» на поточний середній ремонт дороги державного значення М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече за 265,4 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Підрядник відремонтує дві ділянки траси загальною протяжністю 28,5 км траси, приблизно від с. Білокриниця Кременецького району до м. Вишнівець Збаразького району. Вартість ремонту одного кілометра в середньому становите 9,3 млн грн. Роботи завершать до кінця 2019 року.

Згідно з договором, підписаним за результатами торгів 15 квітня, «Техно-Буд-Центр» мав ремонтувати 41,2 км цієї траси за майже 580 млн грн до кінця 2021 року. Однак наступного дня тернопільська САД оприлюднила додаткову угоду, відповідно до якої обсяги та вартість закупівлі зменшили.

На торгах компанія-переможець змагалася з ПП «Полтавабудцентр», ТОВ «Автомагістраль-Південь» та ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Під час аукціону конкуренти знизили свої пропозиції на 33-109 млн грн. Ціна «Техно-Буд-Центру» залишалася незмінною.

Компанія «Техно-Буд-Центр» зареєстрована 2005 року в Тернополі. Її засновниками є Юрій Ханін та Андрій Ярема. Як раніше повідомляли «НГ. Львів», останній до 2011 р. був співзасновником тютюнового монополіста ТОВ «Тедіс Україна» (стара назва – «Мегаполіс-Україна»). Він разом із Романом Микитюком заснував фірму в 1999 році в Тернополі. До 2011 року обоє власників вибули зі складу її засновників. А у 2016 році АМКУ оштрафував «Тедіс» на 429,3 млн грн через зловживання монопольним становищем.

Підприємство «Техно-Буд-Центр» фігурує в кримінальному провадженні щодо заволодіння бюджетними коштами за змовою осіб (ч. 3 ст. 191 ККУ). Слідчі підозрюють, що закарпатська САД спільно з «Техно-Буд-Центром», ТОВ «САТ Україна» та ТОВ «ПБС» заволоділа 5,8 млн грн під час ремонту обласних доріг у 2016-2018 роках. Зокрема, компанія «Техно-Буд-Центр» оновлювала 5,5 км об’їзної дороги Мукачева в 2016 році. Наразі правоохоронці перевіряють документи, пов’язані з ремонтами зазначених в провадженні доріг.

Протягом 2018-2019 років фірма «Техно-Буд-Центр» отримала замовлень на 4,4 млрд грн. Серед підрядів – утримання доріг Тернопільської області за 1,5 млрд грн та ремонт доріг державного значення за 449 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі