Фірма депутата-порошенківця доглядатиме дороги Львівщини за 342 млн грн

Служба автомобільних доріг у Львівській області 9 квітня підписала договір на поточний дрібний ремонт та експлуатацію доріг загального користування державного значення з ПП «Рома» за 342 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з договором, фірма протягом 2019-2020 років доглядатиме ділянки восьми доріг, зокрема Львів-Краковець, Київ-Чоп, Львів-Радехів-Луцьк. В обов’язки підрядника входить очищення доріг від снігу, посипання їх піском, ремонт вибоїн. А також скошування трави, чагарників, прибирання сміття, розмітка дороги та встановлення дорожніх знаків. За ці роботи ПП «Рома» отримає 5,7 млн грн прибутку, а на зарплати працівникам піде 11 млн грн.

На торгах фірма-переможець змагалася з МПП «Нара» та ТОВ «Техно-Буд-Центр». Протягом аукціону учасники не змагалися між собою, однак ціна обраного підрядника була на 5,5-7,5 млн грн дешевшою.

Підприємство «Рома» зареєстроване 1995 року в м. Рава-Руська Жовківського району. Його власником та директором є депутат Львівської обласної ради від «Блоку Петра Порошенка» Роман Демчина.

Протягом 2018-2019 років компанія отримала замовлень на 693 млн грн, враховуючи поточну угоду.

Підприємство «Рома» фігурує в кримінальному провадженні щодо можливого заволодіння коштами місцевого бюджету під час підписання договору з Річківською сільрадою Жовківського району (ч.3 ст. 191 ККУ). Слідчі підозрюють, що ПП «Рома» та службові особи Річківської сільради уклали ряд прямих угод на 7,8 млн грн за завищеною вартістю на капремонт дорожнього покриття у Львівській області. Наразі в провадженні призначили товарознавчу експертизу.

Перелік доріг, які доглядатиме ПП «Рома»:

Дорога Відтинок, км
Львів-Радехів-Луцьк 69,8
Тернопіль-Львів-Рава-Руська 62,5
Львів-Краковець 62,1
Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква 62,1
Рава-Руська-Яворів-Судова Вишня 38
Угринів-Хоробрів 8
Транспортна розв’язка Львів-Краковець 6
Під’їзд до Львова 5,7

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі