Фірма брата нардепа від БПП з податковим боргом отримає 3 млн грн на озеленення Франківська

Департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради за результатом відкритих торгів підписав договір з ПАТ «Зелене господарство» на послуги з облаштування клумб та газонів. Сума договору становить 3,02 млн грн, про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

Це контракт за одним із двох лотів тендеру, який проводив департамент. За іншим – департамент благоустрою замовляв послуги з догляду за молодими деревами і підписав угоду з приватним підприємцем Тарасом Пісаком на 81 тис. грн.

Технічним завданням першого лоту передбачено, що переможець тендеру засадить літніми квітами понад 2,6 квадратних кілометри клумб, посіє газони та займатиметься утриманням зелених насадження (полив квітників, підстригання живоплоту, і т.д.).

Участь у закупівлі за цим лотом взяло лише два учасники: ПАТ «Зелене господарство» та приватний підприємець Василь Голобин із остаточною пропозицією на 300 грн дорожчою. Варто зазначити, що у фірми-переможця ПАТ «Зелене господарство» наявний податковий борг на 2,52 млн грн. Борг може бути причиною для замовника відхилити учасника тендеру, однак департамент Івано-Франківської міськради цього не зробив.

У обох учасників у складі пропозиції є низка документів з однаковим оформленням та змістом. Наприклад, у відомостях про працівників аналогічне оформлення іоднакові помилки. Навіть у документах, зразок яких надав сам замовник, обидва учасники допускали однакових  помилок як у довідці про матеріально-технічну базу.

ПАТ «Зелене господарство» зареєстроване у Івано-Франківську. Основним акціонером «Зеленого господарства» є Роман Соловей (85%), брат народного депутата від блоку Петра Порошенка Юрія Солов’я.

Також Романові Солов’ю належить перший 4-х зірковий готель Франківщини «Парк Готель». Як раніше писали «Наші гроші», земельна ділянка біля озера, на якій розташований готель, була захоплена ще однією фірмою з оточення Солов’їв ТОВ «ВРС ЛТД».

З початку 2018 року ПАТ «Зелене господарство» отримало три замовлення на 8,24 млн грн, усі з яких від департаменту благоустрою. Із приватним підприємцем Василем Голобином, який у 2015 році балотувався до Івано-Франківської міськради як член БПП, на тендерах конкурує вперше.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі