- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

НАЗК склало протоколи про корупцію на всіх чиновників, які літали в Брно коштом Синютки

27.02.2019 @ 12:39 в Львів,НОВИНИ

Національне агентство з питань запобігання корупції 20 лютого склало протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, стосовно Ірини Гримак, заступника голови Львівської облдержадміністрації, Любомири Мадзій, директора департаменту освіти і науки, та Романа Филипіва, екс-директора департаменту економічної політики ЛОДА. Про це «Наші гроші. Львів» дізналися з відповіді НАЗК на інформаційний запит.

Так само раніше, 6 лютого, аналогічний протокол склали відносно Наталії Хмиз, яка очолювала департамент агропромислового комплексу ЛОДА.

Усі вони у жовтні 2017 року злітали до Брно (Чехія) і назад до Львова чартерним рейсом, який оплатив ще один пасажир – голова Львівської ОДА Олег Синютка.

[1]

Літак Онуру, яким делегація ЛОДА скористалася для перельоту в Брно і додому

Нагадаємо, як встановили [2] «Наші гроші. Львів», реактивний літак бізнес-класу Falcon 2000, яким команда Синютки літала в Брно, належав «Онуру» – одному з найбільших в області підрядників з ремонту доріг. За переліт Синютка сплатив символічні 29,8 тис. грн.

НАЗК склало протоколи на службовців, бо фактично вони отримали подарунок від Олега Синютки у вигляді оплати перельоту на суму 4842 грн на кожну особу.

[3]

Водночас НАЗК не побачило проблем в тому, що Синютка сплатив за переліт лише 29,8 тис. грн, хоча його ринкова вартість є значно вищою. Як пояснив тоді голова ЛОДА, він «поторгувався». НАЗК, написано у відповіді на запит, перевірило дотримання Олегом Синюткою вимог законодавства про дотримання обмежень щодо отримання подарунку і порушень не виявило.

[4]

Згідно з даними Судової влади, протоколи відносно Наталії Хмиз, Ірини Гримак, Любомири Мандзій та Романа Филипіва вже скерували до Галицького районного суду Львова. В усіх випадках призначено склад суду.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2019/02/27/nazk-sklalo-protokoly-pro-koruptsiyu-na-vsih-chynovnykiv-yaki-litaly-v-brno-koshtom-synyutky/

URLs in this post:

[1] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2019/02/онур-літак-2-1024x495.jpg

[2] встановили: http://lviv.nashigroshi.org/2017/10/26/pid-krylom-onuru/

[3] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2019/02/Без-імені-3.png

[4] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2019/02/Без-імені-4.png

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.