Збиткове «Львіввугілля» витратить 9 млн грн на перевезення керівництва з адмінперсоналом

Державне підприємство «Львіввугілля» 14 лютого підписало п’ятнадцять договорів з підприємцями на перевезення працівників до роботи на загальну суму 8,9 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Найбільше замовлень отримала 35-річна підприємниця Софія Павлюк − на 3,7 млн грн, менше Наталія Дмитришин – на 3,2 млн грн, інша підприємниця Галина Гук – на 1 млн грн, підприємець Олег Терех – 990 тис. грн.

Софія Павлюк перевозитиме генерального директора, технічного директора, юридичну та енергетичну службу, профспілку та управління якості. Наталія Дмитришин возитиме помічника гендиректора, дирекцію з МТП, економічну службу, бухгалтерію, профспілку та шахту «Степову». Галина Гук перевозитиме охорону, дирекцію з кадрів та інформаційну службу, а Олег Терех – дирекцію з виробництва і спеціалістів охорони праці.

Найдорожче «Львіввугілля» заплатить за перевезення тимчасово виконуючого обов’язки генерального директора Олега Акімова в автомобілі Volkswagen Phaeton 2005 року випуску – 864 тис. грн за рік або 72 тис. грн за кожен місяць.

Троє конкуренток Софія Павлюк, Галина Гук та Наталія Дмитришин завантажили на торги документи з однаковим дефектом друку або сканування. Софія Павлюк змагалася з Галиною Гук в п’яти лотах, з Наталією Дмитришин в одному лоті. Остання конкурувала з Галиною Гук в двох лотах.

Софія Павлюк зареєстрована як підприємниця смт. Брюховичі у вересні минулого року, Галина Гук – в жовтні в с. Волсвин Сокальського району, Наталія Дмитришин – в 2017 році в м. Червоноград. Підприємець Олег Терех зареєстрував свою підприємницьку діяльність в листопаді 2018 року в с. Сілець Сокальського району. Протягом 2018-2019 років підприємці Софія Павлюк, Галина Гук та Олег Терех брали участь лише в поточній закупівлі та підписали лише поточні договори. Наталія Дмитришин протягом цього часу змагалася в минулорічній закупівлі на перевезення працівників «Львіввугілля», уклавши угод на 946 тис. грн.

Олег Терех є братом колишнього директора з постачання ВП «Шахта «Зарічна» ДП «Львіввугілля» Михайла Тереха. Раніше «НГ. Львів» писали, що в листопаді 2014 року він був засуджений за статтею 369-2 КК України (зловживання впливом). Терех пропонував директору та власнику ТОВ ВП «ЗВЗ» свою допомогу у сприянні відвантаження ДП «Львіввугілля» на «ЗВЗ» значної кількості вугілля з усіма необхідними документами. За це Терех просив 34 тис. грн. За вироком його визнали винним і призначили 13,6 тис. грн штрафу.

Нагадаємо, на початку лютого шахтарі знову пікетували Львівську облдержадміністрацію через невиплату зарплати.

Лот Кого перевозитиме Автомобіль Переможець Сума за 12 місяців, тис. грн
1 Генеральний директор Volkswagen Phaeton Софія Павлюк 864
2 Технічний директор Ford Focus Софія Павлюк 624
3 Помічник генерального директора Volkswagen Passat Наталія Дмитришин 678
4 Дирекція з виробництва Toyota Олег Терех 552
5 Дирекція з МТП Volkswagen Passat Наталія Дмитришин 789
6 Юридична служба Nissan Almera Софія Павлюк 620
7 Економічна служба, бухгалтерія Opel Vivaro Наталія Дмитришин 609
8 Енергомеханічна служба Ford Fiesta Софія Павлюк 443
9 Охорона праці Volkswagen Олег Терех 438
10 Охорона Volkswagen Multivan Галина Гук 415
11 Дирекція з кадрів, інформаційна служба Volkswagen Transporter Галина Гук 586
12 Незалежна служба UFP 31105-101 Наталія Дмитришин 573
13 Профспілка ВАЗ Софія Павлюк 583
14 Шахта «Степова» Renault Trafic Наталія Дмитришин 583
15 Управління якості Nissan Primastar Софія Павлюк 555

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі