Дітей в ужгородських школах годуватимуть рекордно дешевим маслом – по 71 гривні за кіло

Відділ освіти, молоді та спорту Ужгородської райдержадміністрації підписав договір з приватним підприємцем Євою Зінов’євою на закупівлю масла на 312 тис. грн, про це стало відомо з сайту Prozorro.

Окрім Зінов’євої участь у торгах взяло ще два підприємці, Олександр Шитіков та Микола Шостак з остаточними ціновими пропозиціями на 1 гривню та на 150 тис. грн дорожчими. Олександр Шитіков не зміг би перемогти на тендері, оскільки у нього були відсутні усі документи, однак це не завадило йому знизити вартість пропозиції на 168 тис. грн.

Згідно з угодою, переможець торгів постачатиме масло у 24 школи Ужгородського району. Всього придбають 4,4 тонни вершкового масла жирністю 72,5% за ціною 71 грн/кг. Така вартість є значно нижчою за ринкову. До прикладу, на гуртовому ринку «Шувар» станом на 12 лютого ціна на таке масло коливається від 115 до 158 грн/кг. Середня ціна становить 136,5 грн/кг.

У своїх документах Єва Зінов’єва зазначає, що виробником масла є ТДВ «Івано-Франківський міськмолокозавод». Варто зазначити, що цей виробник також бере участь у державних закупівлях, однак не реалізовує продукцію за такими цінами. Найдешевша пропозиція на цей товар від франківського молокозаводу серед нещодавніх закупівель є 127 грн за кілограм масла. В середньому виробник продає свою продукцію державним установам по 135 грн/кг.

Приватний підприємець Єва Зінов‘єва зареєстрована у місті Берегове, Закарпатської області і з початку 2018 отримала 19 держзамовлень на 5,25 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі