Закарпатські онкологи знову заплатили вдвічі більше за один препарат власнику «Юрія-фарм»

Комунальне підприємство «Закарпатський обласний клінічний онкологічний диспансер» уклав угоду на закупівлю медикаментів у ТОВ «Медичний Центр «М.Т.К.» на загальну суму 3,5 млн грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, онкологічний диспансер придбав  33 найменувань ліків, серед яких 100 шприців препарату «Емавейл», який купили по 1391 грн за штуку.  При цьому на даний момент в аптеках «Емавейл» продають за ціною від 808 до 850 грн.

Це вже не вперше закарпатський онкодиспансер купує цей препарат за завищеними цінами. Як повідомляли «НГ.Львів», у грудні минулого 2018 року диспансер переплатив «Медичному Центру «М.Т.К.» близько 150 тис. грн за цей препарат. Тоді також його придбали за 1391 грн за упаковку, при тому що ціни в аптеках тоді були на рівні 750 грн.

Засновниками ТОВ «Медичний Центр «М.Т.К.» є Анна Гуменюк (15%), Володимир Мирончук (15%),  Наталія Марченко (15%) та лікар-пульмонолог Микола Гуменюк (55%).

За даними «Наших грошей», Гуменюк відомий як співробітник за сумісництвом Національного інституту фтизіатрії та пульмонології. Він також є кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «Юрія-фарм», яке є офіційним представником китайської компанії-виробника препарату «Емаплаг».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі