Підприємці з однією декларацією виробника розіграли між собою тендер на понад 5 млн грн від тернопільських освітян

Управління освіти та науки Тернопільської міської ради 23 січня повідомило про намір підписати договір з місцевою приватною підприємницею Оксаною Коломієць на закупівлю пастеризованого та згущеного молока для 34 дитячих садочків та чотирьох шкіл області. Сума угоди становитиме 5,53 млн грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Участь в торгах взяли лише двоє учасників. Окрім переможниці, ще один тернопільський приватний підприємець Андрій Лилик, який запропонував ціну на 860 тис. грн дорожчу. Таким чином управлінню освіти пастеризоване молоко обійдеться у 24 гривні за пакет та згущене молоко по 16,50 гривень за банку.

При цьому обоє підприємців орендують автомобілі в однієї і тієї ж фірми «Ровекс-Транс». А їх виробничо-складські приміщення знаходяться за однією адресою – на вулиці Поліській, 2. На торги Коломієць та Лилик подали одну й ту ж саму декларацію від виробника продукції, про що свідчать дата та вихідні дані документа.

В інших документах підприємців наявні однакові недоліки друку/сканування. Окрім того, завантажені вони в систему Prozorro з різницею всього у кілька хвилин. Текст довідок, які потрібно було подати в довільній формі, також схожий.

Це вже не вперше Оксана Коломієць та Андрій Лилик розігрують торги від тернопільського управління освіти – 17 січня поточного року управління повідомило про намір укласти договір з Коломієць на суму 2,6 млн грн. На торгах вона також конкурувала з Андрієм Лиликом, який запропонував нижчу ціну і став переможцем тендеру.

Однак договір з ним управління не підписало, оскільки підприємець упродовж наданих йому п’яти днів так і не надіслав усіх необхідних документів замовнику. Таким чином переможцем тендеру вже 29 січня стала наступна у списку пропозиція від підприємниці Оксани Коломієць, яка була дорожчою на майже 300 тис. грн.

Раніше в першому абзаці було помилково зазначено «уклало угоду» замість «повідомило про намір укласти угоду». 

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі