Чернівецьке УКБ віддало ще понад 40 млн грн на реконструкцію перинатального центру фірмі, яка підробляла акти на цьому ж об’єкті

Управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації 21 грудня уклало угоду на реконструкцію приміщень Чернівецького обласного перинатального центру з приватним підприємством «Промбудсервіс-Косів» за 42,91 млн грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Перинатальний центр в Чернівцях намагаються реконструювати з 2012 року. За даними UA: БУКОВИНА, відкрити його планували ще у грудні 2013 року, проте через затримку коштів відкриття об’єкту перенесли. Наступні чотири роки кошти виділялись у дуже незначних розмірах. На сьогодні на реконструкцію центру вже витрачено 94 млн грн. За словами начальника управління капітального будівництва Юрія Штефуника, після перерахунку кошторису остаточна вартість будівництва становить 159 млн. грн.

На відміну від змін у кошторисі, зміни щодо підрядника не відбулись – ПП «Промбудсервіс-Косів» стало переможцем першого тендеру на реконструкцію у 2013 році і останнього у 2018-му.  Власником та директором фірми є мешканець села Вербовець (Косівський район, Івано-Франківська область) Володимир Тинкалюк.

У січні 2015 році слідчі Першотравневого РВ УМВС України в Чернівецькій області запідозрили фірму у підробці документів та відкрили щодо неї кримінальне провадження. Згідно з даними слідчих, директор фірми Володимир Тинкалюк під час здійснення реконструкції перинатального центру «підробив акти виконаних підрядних робіт форми КБ 2-в, чим завдав збитків інтересам держави у сумі 34,55 тис. грн». Йшлося про акти на придбання вікон. При цьому вікна фірма купувала у підприємства «Інтекс», яке на той момент також належало Володимирові Тинкалюку.

Роботи по реконструкції перинатального центру, згідно з угодою, планують завершити до кінця 2019 року. За останні десять днів 2018 року підприємство повинно освоїти бюджет у розмірі 26,89 млн грн, решту фінансування у сумі 16,02 млн грн передбачено на наступний рік.

ПП «Промбудсервіс-Косів» з початку 2018 року отримало державних підрядів на загальну суму 435,8 млн грн, за день до укладання угоди з Чернівецьким УКБ фірма отримала підряд на 70 млн грн від територіального управління Державної судової адміністрації України в Івано-Франківській області на будівництво суду в Коломиї.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі