74-річний директор підприємства та комунальники міськради імітували конкуренцію за прибирання Виноградова

Виноградівська міська рада (Закарпатська область) 20 грудня підписала два договори з ТОВ «Флора» на прибирання та озеленення вулиць за 2,8 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодами, протягом 2019 року фірма підмітатиме вулиці та в’їзди Виноградова за 2,2 млн грн. Також компанія садитиме рослини та доглядатиме за міськими газонами і насадженнями за 568 тис. грн.

Єдиним конкурентом «Флори» на обох торгах було Виноградівське виробниче управління житлово-комунального господарства. Під час аукціонів учасники не знижували своїх пропозицій. В першій закупівлі ціна переможця була на 452 тис. грн дешевшою, в другій – на 40 тис. грн.

Обидва учасники подали однакові довідки про наявність працівників та майже однаково оформлений реєстр наданих документів. Ці документи Виноградівська міськрада вимагала в довільній формі. Інші довідки учасників також оформлені однаково.

Довідка про наявність працівників: зліва Виноградівське ВУЖКГ, справа – ТОВ “Флора”

 

Реєстр документів: зліва ТОВ “Флора”, справа – Виноградфівське ВУЖКГ

Фірма «Флора» працює на ринку з 1996 року і зареєстрована в м. Виноградів. Її власниками є Марія Майданій, Тетяна Клюса та 74-річний Іван Барчук, який очолює компанію. Раніше Тетяна Клюса очолювала ліквідоване цьогоріч КП «Виноградівський радгосп декоративних культур «Троянда», що належало Виноградівській міській раді.

Виноградівське виробниче управління житлово-комунального господарства зареєстроване 1999 року Виноградівською міськрадою. Його очолює Михайло Білинець.

Протягом 2017-2018 років фірма «Флора» отримала замовлень на 5,1 млн грн. Найбільше договорів вона підписала з Виноградівської міською радою, також отримала два підряди від Виноградівського виробничого управління ЖКГ. Виноградівське виробниче управління ЖКГ протягом 2017-2018 років отримало замовлень 3,7 млн грн.

Конкуренти вже вшосте зустрічаються разом на торгах. Раніше вони також змагалися за прибирання та озеленення від Виноградівської міськради.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі