Дві фірми з Червонограда «розпиляли» тендер на будівництво амбулаторії в селищі Краковець за понад 11 млн грн

Управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації повідомило про намір укласти договір вартістю 11,4 млн грн з ТОВ «Багор» на будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селищі Краковець Яворівського району. Медичний заклад планують збудувати до грудня 2019 року, повідомляється на порталі публічних закупівель Prozorro.

На торгах «Багор» конкурувало ще з трьома компаніями. ТОВ «БК Градобуд» та ПП «Євроснова-СМ» пропонували виконати замовлення найдорожче – за 11,6-11,67 млн грн, а пропозиція ПП «Валенс груп» була дорожчою від переможця на майже 60 тис. грн.

У своїй пропозиції компанія «Багор» подала довідки про захист довкілля і відсутність підстав відмови, в яких були пропущені пробіли між словами. Аналогічні помилки ми виявили і в пропозиції ТОВ «БК Градобуд». Крім цього, документи двох учасників містять характерну чорну пляму. Це свідчить про те, що дві фірми друкували документи для своєї пропозиції на одному принтері.

З довідок компаній також стало відомо, що «Багор» і «БК Градобуд» орендують однакову техніку в однієї компанії – ТОВ «Енергія», а також планували залучати до виконання робіт одного і того ж самого підрядника – червоноградське ТОВ ТВП «ІТК».

ТОВ «Багор» зареєстроване у 2016 році в Києві, хоча офіс фірми знаходиться в Червонограді. У цьому ж місті проживає власник компанії, 32-річний Петро Тимчишин. Нагадаємо, в минулому році фірма Тимчишина незаконно отримала два великих замовлення від УКБ ЛОДА на завершення будівництва в селі Пристань за 8,5 млн грн та на будівництво школи в селі Нижня Яблунька вартістю 23,9 млн грн.

На останньому тендері у своїй довідці про працівників Тимчишин вказав, що інженером в його фірмі працює 36-річний Держановський Тарас Валерійович, який є рідним братом власника фірми-конкурента ТОВ «БК Градобуд» Держановського Валентина Валерійовича.

ТОВ «БК Градобуд» зареєстроване у листопаді 2017 року в Червонограді. Загалом товариство зустрічалося з «Багор» на аукціонах вже чотири рази. Так, цьогоріч «Багор» та «БК Градобуд» також розіграли тендер Сілецької сільської ради на будівництво дитячого садка вартістю 10,8 млн грн.

ГО «Центр громадського моніторингу та досліджень»

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі