Фірми з оточення Бахматюка знову позмагалися за мільйонний тендер на харчування хворих

Івано-Франківська обласна клінічна лікарня в результаті проведеної закупівлі уклала угоду з ТОВ «Медхарчопром» на послуги з харчування хворих. Сума договору становить близько 1 млн грн, про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Згідно з договором, компанія надаватиме кейтирингові послуги трохи більше місяця, до кінця 2018 року і готуватиме їжу за спеціальними раціонами (для дітей, ветеранів, зондове харчування тощо). Вартість найдорожчого раціону становить 54 грн на день.

Крім переможця, участь у торгах взяла одна компанія – ТОВ «Захід Агро Буд Торг» із пропозицією на 7 тис. грн дорожчою. Учасники не торгувались і не знижували ціни. Трохи більше місяця тому обласна лікарня вже проводила аналогічну закупівлю, де також змагались ці фірми, про що писали «НГ.Львів».

ТОВ «Захід агро буд торг» зареєстровано рік тому в Івано Франківську. Основним видом діяльності фірми зазначено виробництво цукру, а належить вона Тарасові Бариляку, який також є директором та співвласником сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Агро-Пуків» та депутатом Пуківської сільради.

Компанія вдруге бере участь у торгах, і вдруге змагається ТОВ «Медхарчопромом» однак наразі їй не вдалось отримати жодного держзамовлення.

Також Бариляку разом із Сергієм Стефураком належить компанія «Агропромбудтехніка». Сергій Стефурак в свою чергу є колишнім власником будівельної компанії ТОВ «Континенталь», серед засновників якої є компанія ТОВ «Західно український будівельний ресурс» (51%). Договори саме з цією компанією надає ТОВ «Захід Агро Буд Торг» в якості підтвердження аналогічних договорів.

Сергій Стефурак свого часу теж змагався у тендерах на харчування хворих, але як власник фірми «Діміра-2005», і також конкурував з ТОВ «Медхарчопром». У 2010 році АМКУ оштрафував їх за змову на торгах і на 3 роки позбавив їх права брати участь у тендерах.

ТОВ «Медхарчопром» порівну належить Петру Недільському та Надії Новіковій. Остання є давнім партнером та менеджером відомого бізнесмена Олега Бахматюка, якому належить група компаній «Укрлендфармінг». Новіковій належить низка підприємств, зокрема, є співвласницею фермерського господарства «Укрлендфармінг».

Сергій Стефурак також пов’язаний з Бахматюком та Надією Новіковою, оскільки він є директором та власником 1% ТОВ «Торгово-консалтингова група «Фаворит», 99% якої належать компанії ТОВ «ТМ Фаворит», де керівником є власне Надія Новікова, а обидві компанії належать до групи «Укрлендфармінг».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі