Екс-заступник мукачівського мера відремонтує дорогу в селі під Ужгородом

Холмківська сільська рада, що в 15 хвилинах їзди від центру Ужгорода, за результатами проведених торгів 19 листопада підписала договір з ТОВ «Карпатська будівельно-транспортна компанія» на капремонт дороги Розівка – Концово вартістю майже 4,4 млн грн. Про це стало відомо з порталу закупівель Prozorro.

Ремонт вказаної дороги здійснюватимуть в межах села Концово Ужгородського району, по вул. Миру. У договорі вказано, що роботи проводитимуть до 31 жовтня 2020 року. Втім у графіку, який завантажив переможець написано, що роботи почнуть у березні і закінчать у червні 2019 року.

Участь у торгах, окрім переможця, брало ще два компанії: ТОВ «Ужгорожське шляхово-будівельне управління №58» і ТОВ «Промбуд монтаж», які під час аукціону знизили свої пропозиції на 1 млн грн та майже 0,5 млн грн відповідно. Утім перше ТОВ не завантажило розрахунок ціни, а друге – понад десять довідок, а тому їх відхилили.

ТОВ «Карпатська будівельно-транспортна компанія» не зменшила свою цінову пропозицію під час аукціону, однак завдяки відхиленню конкурентів отримало перемогу.

Це товариство зареєстрували 11 місяців тому. Її власником та директором є Віталій Гільтайчук, екс-заступник міського голови Мукачева та екс-начальник Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ТУ МНС у Закарпатській області.

За неповний рік роботи «Карпатська будівельно-транспортна компанія» отримала замовлень на понад 20 млн грн на поточні та капітальні ремонти доріг та тротуарів від сільських рад Ужгородського району.

Згідно з довідкою компанії, всю техніку вона орендує в ТОВ «Агрошляхбуд-М», яке контролює Галина Бізіля (94,6%).

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі