Глибоцька сільрада віддала майже півмільйона гривень фірмі керівника комунального підприємства райради

Глибоцька селищна рада уклала угоду на капітальний ремонт приміщень Центру економічного зростання Глибоцької ОТГ з приватним підприємством «Буковина Майстер плюс» за 471,22 млн грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Ремонт приміщення Центру, що розташований на вулиці Шевченка, 1, повинні завершити до 25 грудня 2018 року. Проект реалізується за кошти проекту міжнародної технічної допомоги від Європейського Союзу в рамках грантової програми Східної регіональної програми дій «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання».

Згідно з тендерною документацією, фірма переможець перефарбує стіни приміщення та зробить підвісні стелі, виконає ремонт вбиралень із заміною трубопроводів з пристосуванням їх для маломобільних груп населення. Крім того, приміщення Центру обладнають пандусом.

Конкуренцію на торгах переможцю ПП «Буковина Майстер плюс» склало лише чернівецьке ТОВ «Алькасар КІМ», пропозиція якого була незначно, але більш економічно вигідною – на 11 тис. грн дешевшою. Проте пропозицію фірми відхилили через невідповідність тендерної документації та наявність податкового боргу.

Власником ПП «Буковина Майстер плюс» є Георгій Шкробанець, який водночас є директором Глибоцького районного комунального підприємства капітального будівництва, де засновником є Глибоцька районна рада.

Шкробанець також є помічником на громадських засадах народного депутата від БПП Григорія Тіміша, який є членом комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Окрім того, Шкробанець володіє 10% статутного капіталу КМП «Глибоцьке будівельно-монтажне управління», де 30% належить 67-річній мешканці села Глибока Ларисі Ванзуряк.

Сільським головою села Глибока є Григорій Ванзуряк. Саме він підписував договір із  «Буковиною Майстер плюс». А у травні 2018 року сільський голова Ванзуряк підписував рішення сесії про надання матеріальної допомоги у розмірі 1 тис. грн Ларисі Ванзуряк, бізнес-партнерці Шкробанця.

З початку 2018 року «Буковиною Майстер плюс» отримала лише два державних підряди, враховуючи дану закупівлю, на загальну суму 667,69 тис. грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі