В ремонт чотирьох доріг на Закарпатті вкладуть ще понад 70 млн грн

Чотири районні державні адміністрації у Закарпатській області протягом 30 жовтня – 2 листопада замовили робіт з ремонту доріг в області на майже 71 млн грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Так, Великоберезнянська РДА 30 жовтня підписала договір з львівським ТОВ «Будівельна компанія «Білдерпоінт» на поточний ремонт ділянки дороги С 070211 (Львів-Самбір-Ужгород) – Домашин протяжністю 2,7 км вартістю майже 9,3 млн грн (в середньому 3,4 млн грн/км).

Закупівлю здійснили за неконкурентною переговорною процедурою, оскільки два попередні тендери відмінили через відсутність достатньої кількості учасників. На 2018 рік передбачено фінансування робіт в сумі 243 тис. грн. Решту коштів витратять в 2019 році. Згідно з договірною ціною, прибуток «Білдерпоінту» становитиме 54,7 тис. грн. Власницею фірми є Марія Бабич, а директором – Вадим Бабич, перший засновник ПП «ДАКО Плюс», одна із компаній з оточення народних депутатів Богдана та Ярослава Дубневичів. У 2018-му компанія отримала замовлень на майже 38 млн грн, у 2019-му – 95,8 млн грн.

31 жовтня договір на капремонт 13,5 км дороги С071117 Нересниця -Тарасівка підписала Тячівська РДА. Підрядником обрали ТОВ «Еліткомбуд», яке отримає за це 35,1 млн грн, тобто в середньому 2,6 млн грн/км. Дорогу ремонтуватимуть до кінця листопада 2020 року, цьогоріч «освоять» менше 1,5 млн грн.

У торгах «Еліткомбуд» перемогло через відхилення інших двох учасників. ТОВ «ПБС» не надало копію свідоцтва платника ПДВ. Крім того, від Закарпатської ОДА надійшов лист про недостовірні відомості, а саме те, що атестат постачальника асфальтобетонної суміші для «ПБС» «Віта Констракшин» з вказаним номером не зареєстровано. «Мего Лтд» відмовилося від підписання договору. «Еліткомбуд» Олесі Дудли отримає 120 тис. грн прибутку.

Мукачівська РДА 1 листопада замовила поточний ремонт 6,4 км дороги С 070736 (Мукачево-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів) – Пістрялово. Підрядник ТОВ «Євробуд-Індустрія» здійснить роботи за 5,7 млн грн (0,9 млн грн/км). В даному випадку договірну ціну опубліковано не було. Конкурентом виступало київське ТОВ «ДП «Алькор» з кінцевою пропозицією на 30 тис. грн дорожчою.

Власником переможця є Рубік Абрамян, директором – Юлія Геращенко. Компанія отримала підрядів на понад півмільярда гривень, в основному в Закарпатській області.

Наступного дня Ужгородська РДА підписала договір на капремонт 6,2 км дороги С 071209 (Київ-Чоп)- Коритняни – Холмок з ТОВ «Коватехбуд» Віктора Копача вартістю понад 20,8 млн грн (3,36 млн грн/км). У 2018 році з цієї суми використають лише 0,6 млн грн. Решту планують витратити наступного року.  Компанія отримає понад 125 тис. грн прибутку, а на зарплати піде 473 тис. грн. На торгах конкурентом «Коватехбуду» виступало «Ужгородське ШБУ №58» з пропозицією на 30 тис. грн дорожчою.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі