Освітлення на Стрийській реконструює тендерний новачок за 8 млн грн

ЛКП «Львівсвітло» 2 жовтня поточного року підписало договір на реконструкцію зовнішнього освітлення на вулиці Стрийській (від вул.Хуторівка до межі міста) з ТОВ «ВілКом Монтаж» за 8,1 млн грн. Про це повідомляється на сайт електронних закупівель Prozorro.

Участь в торгах взяли чотири підприємства, з них здолбунівське ТОВ «Комбінат комунальних підприємств» запропонувало дешевшу на 300 тис. грн ціну, проте пропозицію було відхилено через невідповідність тендерної документації. В протоколі зазначено, що фірма не надала табличку з переліком необхідних матеріалів та конструкцій, а також неправильно склала дефектний акт. Решта пропозицій були дорожчими, ніж у переможця.

Згідно з угодою, на вулиці Стрийські встановлять 199 люмінесцетних або ртутних світильників. Всі роботи повинні завершити до 27 грудня 2018 року. Фірма-переможець отримає від підряду 307,22 тис. грн прибутку, а на зарплату працівникам витратить 510,12 тис. грн.

Власниками ТОВ «ВілКом Монтаж» у рівних долях є Назарій Демидів, Андрій Панас та Остап Шипайло. Останній також володіє ще низкою енергетичних та будівельних підприємств, зокрема, ДП «Львівська енергетична» та «Карпатбуд девелопмент».

Підприємство, створене лише вісім місяців тому, – у лютому 2018 року. Проте з того часу, згідно з даними Prozorro, вже отримало 28 підрядів на суму 20,85 млн грн, в більшості випадків – це прямі договори.

Щодо участі у відкритих торгах, то як раніше повідомляли «НГ.Львів», у травні цього року фірма «ВілКом Монтаж» розіграла тендер від червоноградських комунальників разом із фірмою «СЕТО» – «конкуренти» подали на торги довідки, які тендерний комітет вимагав у довільній формі, з ідентичним текстом та пунктуацією.

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі