Чернівецьке УКБ прописало тендер на майже 18 млн грн під місцеву фірму

Управління капітального будівництва Чернівецької обласної державної адміністрації 28 вересня уклало угоду на реконструкцію будинку культури в селі Мамалига (Новоселицький район, Чернівецької області) за 17,63 млн грн з  ПП «НВФ «Капітал». Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Передбачено реконструкцію з добудовою адміністративних приміщень та центру надання адміністративних послуг в селі Мамалига на вул. Головній, 79.  Згідно з угодою, роботи повинні бути завершені у 2020 році. Щодо фінансування робіт, то згідно з календарним планом, до кінця 2018 року планують виділити 5,44 млн грн, у 2019 – 8,62 млн грн, а у 2020 – 3,57 млн грн.

В новозбудованих в процесі реконструкції приміщеннях НВФ «Капітал» також встановить опалення, електроосвітлення, вентиляцію тощо та здійснить благоустрій території.

Участь в торгах взяли п’ять підприємств, а пропозиція переможця була не найдешевшою. Найбільш економічно вигідною і такою, що відповідала вимогам тендерної документації, була відхилена пропозиція ТОВ «ДК «Мідас». Товариство пропонувало виконати роботи  за 16, 85 млн грн, тобто на 780 тис. грн дешевше. За словами експерта «Центру громадського моніторингу та досліджень» Олега Блінова, пропозиція фірми була відхилена неправомірно.

Фірмі вдалося дотриматись всіх вимог тендерної документації, попри те, що вони були досить специфічні. Прописування в тендерній документації специфічних вимог, на думку експерта Центру, може свідчити про замовність тендера під конкретного учасника.

Наприклад, замовник вимагав деталізацію переліку виконаних робіт при реалізації аналогічного договору та довідку не лише про штатних працівників, але й про всіх можливих залучених працівників і їхній посадовий оклад. Натомість, згідно з законодавством, учасник торгів може надавати кілька аналогічних угод без їх деталізації, і достатньо довідки лише про штатних працівників підприємства.

Дослівно виконати всі вимоги УКБ зміг лише переможець торгів НВФ «Капітал». Засновником та директором фірми є мешканець села Тисовець (Сторожинецький район) Микола Костиняк.

Матеріал підготовлено в рамках проекту IWPR за підтримки МЗС Норвегії

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі