Сквер Небесної сотні на Кривоноса облаштує засновниця КМДШ за 10 млн грн

ЛКП «Зелений Львів» 10 вересня підписало договір з ТОВ «Т.В.Д» на реконструкцію скверу на вул. Максима Кривоноса (поблизу Високого Замку), встановлення там пам’ятника «Небесній сотні» та облаштування громадського простору за 10,8 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, фірма очистить цю територію від зіпсованих дерев, зроблять три оглядові майданчики (один з яких обгородять),  доріжки, влаштують стеллу та монолітні сходи. Також на території посадять дерева, кущі та облаштують газон. Компанія зробить освітлення та водовідведення. Окрім усього, тут будуть бетонні лавки, смітники і велостійки. Роботи планують завершити до лютого 2019 року. При цьому фірма отримає 209 тис. грн, на заробітну плату піде 728 тис. грн.

У тендері фірма-переможець змагалася з ТОВ Будівельною компанією «Прогрестехбуд», кінцевим бенефіціарним власником якої є мільйонер Віталій Антонов (ПАТ «Концерн Галнафтогаз»).

Під час торгів «Прогрестехбуд» не знижувала своєї ціни. Натомість фірма «Т.В.Д» знизала початкову  вартість на 55 тис. грн. Відтак її пропозиція була на 10,6 тис. грн дешевшою, аніж пропозиція «Прогрестехбуд».

Фірма «Т.В.Д» зареєстрована 1994 року у Львові компанією ПБК «Сімейний маєток», кінцевими бенефіціарами якої є Віталій Кіндій  (50%) та Лідія Білас (50%).

Лідія Білас є засновницею приватною школи «Креативна міжнародна дитяча школа» (КМДШ). Раніше обіймала посаду генерального директора фірми IDS Aqua Service, складової компанії IDS Borjomi International (ТМ «Моршинська», «Миргородська», «Аляска», Borjomi тощо). Білас також є співзасновницею ТОВ «Регіональні ініціативи» (50%), ТОВ «Неон» (50%), ТОВ «Графська вежа» (10%). Її чоловік Всеволод Білас, директор з корпоративних питань ПрАТ «ІДС» та депутат Львівської обласної ради від БПП.

Віталій Кіндій, прописаний в Словенії, є сином львівського бізнесмена і колишнього граючого президента львівського футзального клубу «ТВД» Мирона Кіндія. Кіндій -молодший володіє низкою будівельних та транспортних фірм.

Протягом 2017-2018 року «Т.В.Д» не отримувало державних замовлень, окрім поточного.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі