Начальник тернопільської служби автомобільних доріг Юлик в черговий раз віддав підряд на 2,5 млн грн тренеру з боксу

Служба автомобільних доріг у Тернопільській області (САД) 2 серпня підписала договір з підприємцем Юрієм Сенівим на проведення та організацію габаритного контролю за 2,5 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Ці послуги Юрій Сенів надаватиме до кінця 2019 року. При цьому підприємець отримає 47,7 тис. грн прибутку, на заробітну плату працівників піде 262 тис. грн.

У тендері Сенів змагався з місцевою фірмою «Авакс Проф». Протягом торгів учасники не знижували своїх пропозицій, однак ціна, запропонована Сенівим, була на 1,3 млн грн дешевшою. При цьому ціна його конкурента відповідала очікуваній вартості закупівлі, що становила 3,8 млн грн.

27-річний Юрій Сенів зареєстрований приватним підприємцем з 2016 року в Тернополі. Протягом своєї діяльності він отримав лише три замовлення на організацію та проведення вагового і габаритного контролю від тернопільської САД на 7,7 млн грн (враховуючи поточну угоду).

Як вже раніше повідомляли «НГ.Львів», Юрій Сенів працює тренером з тайського боксу в спортивному клубі «Фаєр» та «Life Style», який промує та підтримує керівник тернопільської Служби автомобільних доріг Богдан Юлик. Крім того Сенів разом із Юликом є засновником ГО «Тернопільська обласна федерація ММА».

Зліва направо: Богдан Юлик та Юрій Сенів

За підтримки партнера по федерації та чиновника Богдана Юлика, Сенів активно скуповує нерухомість в Тернополі. У січні цього року він придбав 233 кв. м на вул. Будного, 12 у Тернополі, у лютому – 315 кв. м у місті Підгайці, у березні – ще 281 кв. м на вулиці генерала М. Тарнавського у Тернополі.

При цьому реально Юрій Сенів працює лише тренером з боксу.

Він не єдиний тренер, який отримує підряди від САД в Тернополі. У розслідуванні «Спортсмени з великої дороги» ми писали про ще двох тренерів з клубів «Фаєр» та «LifeStyle» Олександра Івахіва та Андрія Самарика, які є засновниками підприємств «БМБуд» та «Експерт проект плюс». Ці підприємства з початку 2018 року отримали підрядів на понад 30 млн грн від Служби автомобільних доріг. Заступником гендиректора у фірмі «Експерт проект плюс» працює наречена керівника САД Мар’яна Ороновська.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі