Масажистка з Перемишлян отримає 12 мільйонів за утеплення лікарні в Кам’янка-Бузькій

Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня 13 липня підписала договір на реконструкцію фасаду будівлі лікарні з впровадженням енергозберігаючих заходів вартістю 12 млн грн з ТОВ «Будівельна компанія «Терон Девелопмент». Про це стало відомо з Prozorro.

Участь у торгах брало п’ять компаній з початковими пропозиціями 12,27-13,7 млн грн, які в результаті аукціону були знижені учасниками до 12-13,5 млн грн. Найдешевша пропозиція від ТОВ «Київська девелоперська компанія» була відхилена замовником через невідповідність поданої інформації вимогам технічного завдання.

Лише на одну гривню була дорожчою пропозиція від ТОВ «Будівельна компанія «Терон Девелопмент», яке й визнали переможцем торгів. Компанія повинна виконати роботи до кінця листопада 2019 року. Документацією передбачено утеплення фасаду, цоколя, горища, заповнення прорізів, улаштування відмостки, гідроізоляції фундаментів будівлі лікарні на вул. Героїв Небесної Сотні, 29 а у м. Кам’янка-Бузька.

ТОВ «Будівельна компанія «Терон Девелопмент», яке зареєстрували 11 місяців тому, раніше було «прописане» у Києві і належало двом мешканцям Краматорська Олегу та Павлу Сухачовим. Нині одноосібним власником та директором є 29-річна уродженка Перемишлян Мар’яна Хміль. Там же тепер «прописана» і фірма.

Згідно з профілем Мар’яни Хміль у Facebook, вона закінчила туризмознавство, працювала масажистом. Ще в листопаді 2017 року вона рекламувала подарункові сертифікати на масаж у місцевій перукарні. Журналістка «Наші гроші. Львів» зателефонувала їй за вказаним номером, і виявилося, що Мар’яна Хміль (дівоче Кравчук) досі є масажистом, однак, почувши назву компанії «Терон Девелопмент», відмовилася говорити.

У поданих на торги документах БК «Терон Девелопмент» вказує, що планує залучати субпідрядника київське ТОВ «УкрМонтажЛюкс» (на 18,5%). Щодо необхідної матеріально-технічної бази та кадрів, то в довідках «Терон Девелопмент» вказало 14 працівників і власне обладнання: 4 дрилі, 2 перфоратори, 4 шуруповерти, одну пневматичну трамбівку та дискову пилу. Все інше фірма орендує в МПП «Нара». Крім того, склад та гараж-майстерню фірма орендує в Бродах.

Попередній досвід компанії, згідно з Prozorro, – це договори з комунальним підприємством «Луцьке», укладені в листопаді 2017-лютому 2018 р. на ремонти, реконструкцію приміщень й будівель, виготовлення проектно-кошторисної документації загалом на 4,25 млн грн.

Згідно з ухвалами в судовому реєстрі, «Терон Девелопмент» фігурує в кримінальному провадженні від 14 червня 2018 року. В ухвалах вказано, що на момент отримання компанією замовлень від КП «Луцьке», на підприємстві не рахувалось жодного працівника, прийнятого за трудовим договором, а в реєстрі податкових накладних відсутні накладні щодо придбання ремонтних робіт від інших суб’єктів господарської діяльності. Також підприємство відсутнє за юридичною адресою. Так, приміщення за адресою Перемишляни, вул. Борщівська, 4А належить Перемишлянському районному центру зайнятості, а «Терон Девелопмент» за вказаною адресою приміщень не орендує.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі