«Львівобленерго» заплатить киянам за драбини удвічі більше ціни виробника

ПАТ «Львівобленерго» за результатами допорогової закупівлі 6 липня підписало договір на постачання приставних склопластикових драбин на 491 тис. грн з ТОВ «Компанія НЕГ». Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Участь у закупівлі взяла лише одна фірма з пропозицією на 390 грн дешевше очікуваної вартості, яка й була визнана переможцем. Згідно з додатком до договору, обленерго замовило 13 приставних склопластикових драбин ЛПВСТ – 7,5М, які призначені для проведення робіт на опорах повітряних ліній. Вартість однієї драбини становитиме 37,77 тис. грн з ПДВ.

Виробником драбин, як вказано в додатку до договору, є харківська компанія «Технологічна група «Екіпаж». Там на запит журналіста «Наші гроші. Львів» повідомили, що вартість однієї такої драбини становить лише 21 тис. грн з ПДВ, тобто на 44% дешевше ціни для обленерго. Загалом усі драбини можна було замовити за 273 тис. грн – на 218 тис. грн дешевше.

Київське ТОВ «Компанія НЕГ» зареєстровано півтора роки тому Наталією та Олександром Кузнецовими. З того часу компанія, за даними Prozorro, отримує замовлення лише від обленерго: «Прикарпаття обленерго», «Львівобленерго», «Запоріжжяобленерго», загалом на майже 9 млн грн.

Олександр Кузнецов також був керівником та засновником ТОВ «Нова енергетична група» (НЕГ), яке в 2016-2017 рр. отримало замовлень на понад 6,6 млн грн від «Львівобленерго» та «Прикарпаттяобленерго».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі