Дніпровська фірма реконструює диспетчерську службу «103» за 13 млн грн

«Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» 5 липня уклав угоду на реконструкцію оперативно-диспетчерської служби (ОДС) з ТОВ «НВП «Монтаж і впровадження телекомунікаційних систем «Монтекс» за 13,32 млн грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Реконструкцію диспетчерської служби, що розташована на вулиці Пилипа Орлика, 6 у Львові, планували завершити ще до кінця минулого 2017 року, але тепер кінцевим терміном виконання робіт угодою зазначено кінець 2019 року.

Центральна диспетчерська служба повинна приймати виклики за телефоном «103» з будь-якої точки Львівської області. За словами керівника Центру медицини катастроф Володимира Похмурського, вона мала «ліквідувати адміністративні кордони» – диспетчер у Львові, який координує роботу кількох бригад, отримує виклик та надсилає найближчу до виклику бригаду.

Згідно з технічним завданням, реконструкція передбачає монтаж обладнання та його підключення до телекомунікаційної мережі загального користування. На устаткування буде витрачено 9,97 млн грн, ще 374,99 тис. грн піде на заробітну платню, а прибуток фірми складе 59,06 тис. грн.

У вартість обладнання також включено придбання та встановлення 200 комплектів GPS-трекерів в автомобілі швидкої допомоги. За даними ЛОДА, станом на листопад 2017 року львівський центр медицини катастроф мав 58 автомобілів.

Крім основної угоди, 5 липня з «Монтексом» уклали додаткову угоду на виділення авансу у розмірі 30% від угоди на закупівлю необхідного обладнання, що становить 3,99 млн грн.

Єдиним конкурентом переможця на торгах виступило ТОВ «Системний інноваційний сервіс – Запоріжжя», яке під час аукціону запропонувало ціну майже на 300 тис. грн меншу, а саме 13,05 млн грн, проте їх пропозицію відхилили через «невідповідність тендерної документації». Підприємство оскаржило рішення тендерного комітету в АМКУ, проте антимонопольники їх скаргу не задовольнили.

ТОВ «НВП «Монтекс» зареєстровано в Дніпрі у 2000 році місцевими мешканцями Кирилом та Михайлом Фількіними, Миколою та Владиславом Тополями та Юлією Дукою. Директором фірми є Кирило Фількін.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі