Брюховицька селищна рада віддала місцевому депутатові від «Самопомочі» майже мільйон на дрібні ремонти

Брюховицька селищна рада 5 липня уклала три угоди на ремонти об’єктів місцевої інфраструктури з ТОВ «Будівельна компанія «Білдінгз» на загальну суму 994,2 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з першою угодою, фірма облаштує пішохідні доріжки в місцевому парку імені Б. Хмельницького за 337 тис. грн до кінця цього року. З цих коштів отримає 7 тис. грн прибутку, на заробітну плату витратить 43 тис. грн.

Також цьогоріч «Білдінгз» відремонтує дах музичної школи №27 в Брюховичах за 320 тис. грн. З цієї суми прибуток становитиме 6 тис. грн, а заробітна плата – 37 тис. грн.

Відповідно до третьої угоди, підрядник облаштує територію біля місцевого пам’ятника Т. Шевченкові за 337 тис. грн, з яких 6 тис. грн «Білдінгз» отримає прибутку, а заробітна плата становитиме 39 тис. грн.

Засновниками компанії «Білдінгз» є Ярослав Скиба та Роман Кута. Останній є чинним депутатом Брюховицької селищної ради від партії «Самопоміч».

Як раніше повідомляли «Наші гроші. Львів», Кута за 2014 рік задекларував 0 грн доходів. Але вже за 2017 рік депутат декларує наявні готівкові кошти у сумі 200 тис. грн та 32 тис. доларів. Згідно з декларацією, його зарплата у 2016 році становила 11,3 тис. грн, а у 2017 –  53 тис. грн. Місцем роботи депутат вказує компанію «Білдінгз».

Протягом 2017 року компанія «Білдінгз» напряму підписала сім договорів з Брюховицькою селищною радою на будівельні роботи на загальну суму 2,8 млн грн. Раніше, у 2016 році, фірма активно змагалася на торгах з підприємствами, які пов’язані з братами Дубневичами.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі