Зять тернопільської депутатки Галини Гевко облаштує дитячі майданчики в місті за понад півмільйона гривень

Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради 2 липня підписало дев’ять договорів з приватним підприємцем Михайлом Сушком на облаштування дитячих майданчиків на загальну суму 518,8 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодами, підрядник встановить дитячі майданчики на вул. Б. Лепкого, вул. 15 Квітня, вул. Д. Нечая, вул. Шашкевича, вул. Руська, вул. Руська, вул. Симоненка, вул. Тарнавського та вул. Лучаківського. Вартість кожного майданчика становитиме 57,6 тис. грн.

Михайло Сушко зареєстрований як приватний підприємець з 2005 року в Тернополі. До поточного року він не брав участі в державних закупівлях. Лише у квітні цього року Михайло Сушко без конкурсу отримав 14 замовлень на влаштування дитячих майданчиків від міського управління ЖКХ на загальну суму 813,4 тис. грн.

Підприємець Михайло Сушко одружений з Зоряною Сушко – дочкою депутатки Тернопільської міської ради Галини Гевко, яка є головою постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, надзвичайних ситуацій, енергозабезпечення та енергоефективності Тернопільської міської ради.

Галина Гевко також володіє трьома підприємствами, які надають житлово-комунальні послуги – ПП «Благоустрій», ДП «Благоустрій-1», ДП «Благоустрій-2». Депутатка відома тим, що приховала доходи, авто та будинок у своїй декларації за 2016 рік. А минулого року Галина Гевко на сесії проголосувала за виділення землі своїй дочці, не повідомляючи про наявний конфлікт інтересів.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі