Львівський геріатричний пансіонат купив масло удвічі дешевше ринку

Львівський геріатричний пансіонат 5 червня підписав договір з ПП «Захід Інвест Торг» на закупівлю масла за 116,5 тис. грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з угодою, пансіонат закупить 1880 кг вершкового масла жирністю 72,5% за ціною 62 грн/кг. Така ціна є набагато нижчою за ринкову. До прикладу, на гуртовому ринку «Шувар» станом на 11 червня ціна на таке масло коливається від 135 до 150 грн/кг. Середня ціна становить 142,5 грн/кг. Причому станом на 5 червня середня ціна становила 127,5 грн/кг.

ПП «Захід Інвест Торг» надало документи, які свідчать, що виробником масла є ТОВ «Іва-Арт» з Івано-Франківської області.

Окрім компанії-переможця, участь в тендері взяли підприємці Лілія Бондар, Михайло Головко та ПП «Агропродовольча промислова компанія». Початкові пропозиції конкурентів коливалися від 141 до 197 тис. грн. Під час торгів ціни зменшили до 116-178 тис. грн.

Як раніше повідомляли «Наші гроші. Львів», фірми «Захід Інвест Торг» та «Агропродовольча промислова компанія» пов’язані між собою. Компанії вже змагалися між собою понад 300 разів.

Фірма «Захід Інвест Торг» зареєстрована 2017 року, її юридичне місцерозташування – с. Дрогомишль (Яворівський район). Власницею та водночас керівником компанії є Мирослава Волоско. Цьогоріч компанія вже зібрала замовлень на 54 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі