Жовківські освітяни переплатили 40 тисяч гривень через відсутність формальних довідок в учасників

Відділ освіти Жовківської РДА за результатами відкритих торгів 30 травня уклав договір з ТОВ «Крео Сінержі» вартістю 629,9 тис. грн на постачання мультимедійних дошок. Про це повідомляє Центр громадського моніторингу та досліджень.

За ці кошти до серпня цього року компанія має поставити 15 інтерактивно-мультимедійних комплектів у шкільні навчальні заклади Жовківського району.

Крім переможця, участь у торгах взяло ще п’ять учасників: приватний підприємець Андрій Нестереня, ТОВ «Веско», ТОВ «Технології для бізнесу» та підприємці Панасюк Сергій та Ігор Мазурчак. У перших трьох учасників цінова пропозиція була дешевшою, наприклад у Андрія Нестереня на 40,4 тис. грн.

ТОВ «Технології для бізнесу» відхилили через невідповідність запропонованого товару технічним характеристикам. А перших двох учасників було відхилено через відсутність реєстру поданих документів. Згідно закону та тендерної документації, це є формальними помилками, які не можуть бути підставою для відхилення.

Замовник зазначив вимогу про надання такого реєстру у розділі тендерної документації «зміст і спосіб подання тендерної пропозиції». Замовник не вказав, що це за документ і як саме він має виглядати. Учасники, яких було дискваліфіковано, ймовірно, зрозуміли поняття «реєстру», як перелік документів у системі, тому й пронумерували завантажені файли.

Також слід зазначити, що у розділі «зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» замовники зазвичай вказують, у якому форматі подавати документи, чи можна їх архівувати та інші уточнюючі фактори, які стосуються здебільшого форми.

ТОВ «Крео Сінержі» було створено вісім місяців тому. Власниками є двоє мешканців міста Конотоп Валерій Луценко і Олексій Мармо.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі