Львівська облрада не звільнятиме керівника свого КП, який майже щомісяця порушує закон Про запобігання корупції

Керівника комунального підприємства Львівської облради «Нерухомість та майно» Романа Люлюка, який регулярно виписував собі та дружині премії з нагоди релігійних та державних свят, залишать на посаді. Матеріали службового розслідування, початого після оприлюднення у ЗМІ інформації про цей випадок, відправили до Нацполіції для складання протоколу за неповідомлення Романом Люлюком про конфлікт інтересів. Про це повідомляє сайт ZAXID.NET.

Як розповів журналістам сайту безпосередній керівник Романа Люлюка, начальник управління майном спільної власності Львівської облради Микола Бандра, під час службового розслідування справді виявили порушення.

«Дійно є питання конфлікту інтересів – він не заявляв про конфлікт інтересів і у матеріалах службового розслідування ці всі моменти зафіксовані. Далі все йде за процедурою – протоколи про адмінпорушення мають складати правоохоронні органи, які, як мені відомо, зараз розглядають цей випадок. Сам Роман Люлюк продовжує працювати на своїй посаді», – розповів Микола Бандра.

Він також уточнив, що виявлені під час службового розслідування порушення не є підставою для звільнення керівника КП «Нерухомість та майно».

«Так, порушення були, але вони не є підставою для звільнення. Роман Люлюк у встановленому законом порядку буде притягнутий до адміністративної відповідальності. На тому підприємстві взагалі проблема з кадрами і якщо зараз це підприємство ще трохи хитнути, то там взагалі будуть великі проблеми по людському фактору», – додав Микола Бандра.

Нагадаємо, службове розслідування щодо призначення премій у комунальному підприємстві «Нерухомість та майно» Львівська облрада розпочала після публікації статті «І на Трійцю, і на Покрову» на сайті «Наші гроші. Львів». В який ми виявили, що унікальний випадок преміювання на комунальному підприємстві, засновником якого є Львівська обласна рада. Працівників цього комунального підприємства преміюють з нагоди з усіх великих свят і навіть «виписують» восени ще по два оклади на купівлю бульби. А й тому, що керівник підприємства з початку 2017 року і досі підписав 24 накази про преміювання своєї дружини, яка працює разом з ним, та ще 10 разів преміював сам себе.

Наприклад, у грудні 2017 року всі працівники підприємства отримали премію у розмірі двох посадових окладів з нагоди свята св. Миколая та Нового року; 16 березня працівникам виділили премію у розмірі одного посадового окладу до Дня працівника житлового господарства. Додаткову зарплату працівникам «Нерухомості та майна» виплачували і на свято Святої Трійці, і за нагоди річниці прийняття Конституції України, і на честь Дня незалежності, і з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі