Посадовець «Львівської залізниці» за хабарництво заплатить 22 тис. грн штрафу

Залізничний районний суд міста Львова визнав винним Віталія Місяйла, заступника начальника львівської механізованої дистанції навантажувально-розвантажувальних робіт «Львівської залізниці», в одержанні 15,5 тис. хабара.

Суд ухвалив вирок 25 травня, а 30 травня текст було опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з вироком суду, Віталій Місяйло, перебуваючи на вказаній посаді, одержав хабар за «допомогу» із своєчасним розвантажуванням 31 вагону зі щебенем на вантажному пункті «Скнилів» на автомобілі власника. Посадовець одержав хабар двома частинами, спочатку 5 тис. грн, а потім ще 10,5 тис. грн.

У вироку зазначено, що обвинувачений визнав свою вину і щиро розкаюється. Суд призначив йому покарання за ч. 1 ст. 368 ККУ (одержання неправомірної вигоди) у вигляді штрафу у розмірі 22,1 тис. грн з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційних, розпорядчих та адміністративних функцій терміном на один рік.

Суд повернув йому заставу в обсязі 35,2 тис. грн та зобов’язав оплатити послуги криміналістичної експертизи (4,2 тис. грн), а хабар у розмірі 10,5 тис. грн – постановив повернути підприємцю. Про ще 5 тис. грн, які фігурували у вироку, не згадується.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі