Київська фірма збудує в Старичах навчальне місце «Бій в населеному пункті» за майже 40 млн грн

Військова частина А4150 21 травня підписала договір на будівництво навчального місця «Бій в населеному пункті» в Старичах з ТОВ «БК-Будгруп» на 39,5 млн грн. Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro.

Згідно з договором та додатками до нього, для тренувань побудують три одноповерхові, та по одній дво- та триповерховій будівлі. Крім того, дві виробничі споруди для тренування, церкву та тунель. Найдорожче військовій частині обійдеться будівництво тунелю – 11,7 млн грн. Усі роботи завершать до грудня цього року.

«БК-Будгруп» працює на ринку з 2015 року, зареєстроване в Києві. Її засновниками є Анатолій Волков та Михайло Довганич, який також є керівником компанії. Минулоріч «БК-Будгруп» підписало договорів на загальну суму 16,7 млн грн.

Військова частина проводила цю закупівлю за спрощеною процедурою – переговорною для потреб оборони. Як раніше повідомляли «Наші гроші. Львів», експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» підозрюють, що такі закупівлі є незаконними – спрощену процедуру дозволено використовувати, якщо вона пов’язана із зоною проведення операції об’єднаних сил.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі