Управління охорони здоров’я придбало медобладнання на 12,2 млн грн

Управління охорони здоров’я Львівської міської ради підписало чотири договори на закупівлю медичного обладнання на понад 12,2 млн грн. Про це стало відомо з порталу публічних закупівель Prozorro.

В  усіх контрактах місцем поставки зазначена вул. Навроцького 23, де знаходиться 8-а міська клінічна лікарня. У трьох із чотирьох аукціонів перемогу здобуло ТОВ «Авідан». Загалом управління охорони здоров’я підписало з компанією контрактів на 9,4 млн грн.

Найдорожчим тендером виявилась закупівля двох апаратів для штучної вентиляції легенів моделі Hamilton-C1 та двох для анестезії марки Leon за 5,7 млн грн. Вартість кожної одиниці обладнання становить 997 тис. грн та 1,88 млн грн відповідно.

Також у фірми купили 4 комплекти операційних світильників моделі Aurinio вартістю від 200 до 877 тис. грн, разом майже 1,8 млн грн. А ще – 5 систем моніторингу стану пацієнта: три приліжкових монітори пацієнта моделі BSM-3652 за 296 тис. грн за одиницю та два BSM-6501K по 497 тис. грн, на що в сумі витратили понад 1,88 млн грн.

ТОВ «ТехМедКонтракт» за 2,9 млн грн передасть замовнику два електрохірургічні апарати з додатковим обладнанням (монітором, стійкою для лапараскопії, контейнерами, електродами і т.д.).

ТОВ «Авідан» зареєстровано у Києві, а її власником та директором є Павлюк Євгенія. За час існування фірма одержала держзамовлень на 124 млн грн, серед них понад 34 – у Львівській області.

Власником ТОВ «ТехМедКонтракт» є Юрій Пршедромирський, а директором Віктор Рум’янцев. З 2014 року фірма підписала контрактів на 53 млн грн, серед них два договори на 3,4 млн грн на Львівщині.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі