У Львівській облраді замовили телевізор Philips за 39 тис. грн

Philips 65PUS 6412/12

Управління майном спільної власності Львівської обласної ради 17 квітня підписало договір з приватним підприємцем Антоном Федотовим на придбання одного телевізору вартістю 39 тис. грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Участь у допороговій закупівлі брало чотири учасники, чиї початкові пропозиції становили 43-59 тис. грн. Під час аукціону троє учасників зменшили ціни до 39-50,6 тис. грн. Найвигіднішою була пропозиція Антона Федотова, з яким і підписали договір.

Згідно з договором замовили телевізор Philips 65PUS 6412/12. На сайті Philips вказано, що це ультратонкий світлодіодний телевізор 4K на базі Android TV із 3-сторонньою підсвіткою Ambilight, а його процесор Philips Quad Core забезпечить захоплюючі ігри.

В інтернет-мережі ціни на такі телевізори сильно відрізняються: від 24 до 60,2 тис. грн. Один із інтернет-магазинів підтвердив телефоном можливість продажу такого телевізора за 30,5 тис. грн. Великі мережі в основному продають їх дорожче 50 тис. грн, так Comfy за 52 тис. грн, а Фокстрот – за 60,2 тис. грн.

Телевізор в інтер’єрі

33-річний Антон Федотов зареєструвався підприємцем у 2010 році в Дніпрі. Раніше він вже неодноразово перемагав у закупівлях на постачання телевізорів. Нещодавно ДНЗ «Київський центр професійно-технічної освіти» оприлюднив повідомлення про намір придбати в нього телевізор LG за 49 тис. грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі