Харків’яни зімітували конкуренцію на торгах від військових зі своїми працівниками

Військова частина А2615 Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ 17 квітня уклала угоду на закупівлю комплекту лазерного симулятора двостороннього вогневого контакту з харківським ТОВ НПК «Форпост» за 1,72 млн грн. Про це повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Лазерний симулятор – це комплект для тактичних навчань, який включає в себе зброю (АКМ/АК/АКС) з вбудованими електронними елементами у корпусі сталевого макету та лазерним випромінювачем, бездротові чохли на каски, та бездротові бронежилети, програмне забезпечення тощо.  Все обладнання нове і не було у використанні. Згідно з угодою, буде поставлено на полігон до кінця 2018 року.

ТОВ НПК «Форпост» було зареєстровано у Харкові у лютому 2016 року місцевими мешканцями Юрієм Лавреновим та Михайлом Ободом.

Єдиним конкурентом на торгах від львівської військової частини виступила також харківська фірма «Майлс», яка була зареєстрована лише 6 місяців тому – у вересні 2017 року. Власницею фірми є харків’янка Юлія Прісіч, а директоркою Євгенія Войценя.

Обидві – колишні працівниці НПК «Форпост» та друзі засновників фірми. Щодо друзів, то про це свідчить інформація в соціальній мережі Facebook.

А от щодо місця роботи, то свідченням цього є офіційна довідка про наявність працівників відповідної кваліфікації. Адже тендер від військової частини на Львівщині не перші спільні торги цих двох фірм. Наприклад, у березні поточного року вони «конкурували» під час закупівлі Військової частини 3044 Національної гвардії (Миколаївська область). І в тендерній документації «Форпост» подав довідку про працівників, згідно з якою, власниця фірми «Майлс» Юлія Прісіч є юристконсулом фірми «Форпост».

Місцем роботи фірму «Форпост» вказує і директорка фірми «Майлс» Євгенія Войценя  у маловідомій в Україні соціальній мережі з групи ВКонтакте, ВИнтересах.

Крім того, подаючи інформацію про себе, фірма «Форпост» вказує в контактних даних номер телефону 0667972754, і саме цей номер вказано як контактний під час державної реєстрації фірми «Майлс».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі