Чотири львівських КП замовили аудиторських послуг на майже 850 тисяч в однієї компанії

Одразу чотири львівських комунальних підприємства замовили послуги з аудиту фінансової звітності у ТОВ «Аудиторська компанія «ДК-Україна». Серед них «Львівтеплоенерго», «Львівводоканал», «Львівавтодор» та Львівське комунальне автотранспортне підприємство №1. Згідно з Prozorro, загальна сума закупівель становить 848 тис. грн.

Найдорожчими послуги фінансової перевірки виявились для «Львівтеплоенерго» – 300 тис. грн, найдешевшими  – для «Львівавтодору» (156 тис. грн). «Львіводоканал» та Львівське АТП №1 за перевірку даних заплатить 227 та 165 тис. грн відповідно.

Нагадаємо, Львівська міська рада 25 січня 2018 року прийняла ухвалу, згідно з якою найбільші комунальні підприємства повинні кожного року проводити аудиторську перевірку. Також в ухвалі зазначено, що результати обліку аудиторські компанії повинні надати до 30 червня наступного за звітним року. В той же термін комунальні підприємства повинні опублікувати звіти на сайті міської ради.

Хоча контракти комунальні підприємства підписали у різний час, термін закінчення виконання робіт зазначений 30 червня 2018 р. Щодо вимог передбачених до учасника, то аудиторська фірма повинна бути членом міжнародної мережі аудиторських компаній, мати не менше 30 працівників, в тому числі 5 сертифікованих працівників та виконати 3 аналогічні договори впродовж 2013-2016 рр.

Власниками ТОВ «Аудиторська компанія «ДК-Україна» є Роман Білик (45%), Степан Ревич (45%) та Микола Романюк (10%). Фірма зареєстрована у Львові, входить до мережі незалежних аудиторських та консалтингових компаній Nexia International. Підприємство розпочало брати участь у держзакупівлях у 2012 році. Загалом за час існування уклала 9 договорів загальною вартістю 2,2 млн грн.

Нагадаємо, що у 2017 році в «ДК-Україна» замовляли аудит іншого комунального підприємства, «Львівспецкомунтрансу». Втім результати даного аудиту так оприлюднені і не були. Копію аудиторському висновку також не надали на запит «Наші гроші. Львів».

Західний офіс Держаудитслужби 12 грудня 2017 року повідомив, що виявив у «Львівспецкомунтрансу» втрат на 51,5 млн грн, але звіту про перевірку в жодних відкритих джерелах досі оприлюднено не було.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі