«Львівська залізниця» замовила 100 кілограм стейків з лосося дорожче магазину

Регіональна філія «Львівська залізниця» 11 січня підписала договір ТОВ фірма «ЮРГ Галичина» на постачання 4080 кілограм риби на загальну суму 361,6 тис. грн. Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Замовили тушки хека по 70 грн/кг, філе хека – по 153 грн/кг, філе пангасіуса – по 75 грн/кг, філе окуня – по 120 грн/кг, стейки з лосося – по 418 грн/кг.

Причому філе окуня та стейки з лосося постачальник доставлятиме тільки в господарську службу на вул. Гоголя, 1 у Львові, де знаходиться головний офіс «Львівської залізниці». Решту риби доставлятимуть також в локомотивні та ремонтні вагонні депо, моторвагонне депо тощо.

Щодо ціни закупівлі, то не до кінця зрозуміло, які величини порівнювати. Наприклад, у тендерній документації було вказано, що потрібно поставляти все в кілограмах, зокрема, 100 кг стейків з лосося, однак у специфікації чомусь у низці рядків кілограми були замінені на штуки.

Наприклад, вказано вже 100 штук стейків, а не кілограм. Це ж саме, наприклад, стосується і філе окуня. Вага середнього стейку з лосося становить приблизно 300-350 грам.

Згідно з інформацією на сайті «Метро» станом на 17 січня, стейки лосося можна придбати по 378 грн/кг, а на «Шуварі» ціна з 8 січня піднялася з 354 грн до 410 грн/кг. Середня ціна філе пангасіуса на «Шуварі» становила 64 грн/кг, філе хека – 141 грн/кг, тушок хеку – 69 грн/кг.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі