Фірма 23-річної киянки отримала 16-мільйонне замовлення на насоси від «Львіввугілля»

Державне підприємство «Львіввугілля» за результатами відкритих торгів замовило шість насосних станцій у ТОВ «Ланс Груп» вартістю 16,4 млн грн. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Замовили насосні станції СНД 200/32-05. Єдиним конкурентом «Ланс Груп» було «Промелектро Київ» з пропозицією на 0,5% дорожчою. Обидві фірми пропонували насосні станції виробництва «Новгородського гідро-механічного заводу» (м. Торецьк), надавши тендерному комітетові листи про представництво, видані заводом з різницею в кілька днів.

Вартість замовленої насосної станції становитиме 2,73 млн грн. У 2014 році «Львіввугілля» купувало насосні станції СНД 200 по 1,3 млн грн. У серпні 2017 року ДП «Селидіввугілля» замовило СНД 200 у вже згаданого виробника «Новгородського гідро-механічного заводу» по 1,9 млн грн.

ТОВ «Ланс Груп» було створено в 2015 році, компанія перемагає виключно на торгах «Львіввугілля» (загалом замовлень на 20,3 млн грн). В Prozozzo відсутні документи, які б підтверджували наявність матеріально-технічної бази у фірми, також не має довідок про працівників.

Статутний капітал «Ланс Груп» становить лише 1 тис. грн, директором та власником є 23-річна мешканка Києва Вікторія Леванівна Тодчук. До неї власником був Сергій Кутний, мешканець села Свинарка в Черкаській області. Також людина з таким же ПІБ – Вікторія Леванівна Тодчук є директором та власником ТОВ «Сінекс Трейдінг», створеного 5 місяців тому.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі