АМКУ оштрафував ще одну фірму тендерного махінатора Тиховича, який продавав медичні матеріали за завищеними цінами

Львівське обласне територіальне управління АМКУ оштрафувало ТОВ «Галич-Мед» та ТОВ «Торговий дім «Медсервіс» за спотворення результатів торгів на закупівлю медичних витратних матеріалів, які проводила Пустомитівська центральна районна лікарня у 2015 році. Відповідні рішення АМКУ ухвалив 23 листопада 2017 року.

Йдеться про два тендери на закупівлю рентгенівської фотоплівки, шприців, систем, катетерів тощо на загальну суму 1,5 млн.

Згідно з рішеннями, за узгодження дій та спотворення результатів торгів в обох випадках компанії сплатять по 68 тис. грн штрафу кожна, тобто 136 тис. грн.

За допомогою аналізу документів комітету вдалось з’ясувати та довести узгодженість дій. Обидва учасники торгів завіряли довідки в одного нотаріуса — Ірини Шемченко. Номери довідок про відсутність судимостей мають послідовні порядкові номери, а запит на їх одержання подала одна й таж особа В. Копитко, яка зазначила однаковий телефонний номер. Крім того, учасники зазначили аналогічних постачальників. І подавали ідентичні довідки, хоча в тендерній документації був відсутній зразок.

Цікаво, що ТОВ «Галич-Мед», що зареєстровано у Львові, існує на ринку вже майже 7 років і досі не було переможцем в жодному тендері. Власником фірми зазначено Любов Ковальчук.

А ТОВ «Торговий дім «Медсервіс» неодноразово фігурував у матеріалах «НГ. Львів», зокрема, продавав центру екстреної медицини тест-системи для діабетиків за значно завищеними цінами.

Власником «Торгового дому «Медсервіс» є львів’янин Володимир Тихович. Крім цієї компанії йому також належить ТОВ «Науково-дослідне виробниче підприємство  «Екологія». Це підприємство Тиховича у січні поточного року також було оштрафовано АМКУ за змову на торгах, тобто фірмі також заборонили брати участь у закупівлях протягом трьох років.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі