Пам’ятний знак-могилу в Брюховичах відновлюватиме за 300 тисяч фірма депутата селищної ради

Пам’ятний знак-могила «Борцям за волю України». Зображення з сайту mistaua.com.

Брюховицька селищна рада 29 листопада підписала договір з ТОВ «Будівельна компанія «Білдінгз» на відновлення (капітальний ремонт) та благоустрій пам’ятного знаку-могили «Борцям за волю України» вартістю майже 320,2 тис. грн. Про це стало відомо з сайту публічних закупівель Prozorro.

Мова йде про могилу-курган на вул. Львівській в Брюховичах. Згідно з договором, фінансування розділено на два етапи. Перший, до 31 грудня цього року, передбачає фінансування у розмірі 251,5 тис. грн, другий, до 31 грудня 2018 року, – ще майже 68,7 тис. грн.

Підрядник зобов’язаний виконати роботи до кінця 2018 року. Кошторис не оприлюднено, а тому не можливо порівняти ціни з ринковими.

Власниками БК «Білдінгз» є Роман Кута, депутат Брюховицької селищної ради від «Самопомочі», та Ярослав Скиба. Роман Кута за 2014 рік задекларував 0 грн доходів, а в декларації за 2016 рік показав 11,3 тис. грн зарплати, отриманої в БК «Білдінгз». Водночас він показав, що має готівкою 30 тис. дол. та 200 тис. грн.

БК «Білдінгз» часто виступала на торгах єдиним конкурентом компаніям, підконтрольним народним депутатам від БПП Ярославу та Богдану Дубневичам. Згідно з YouControl, у 2017 році загалом компанія отримала держзамовлень понад 3 млн грн, з яких майже 94% – від Брюховицької селищної ради.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі