Три мільйони на екскаватор для залізниці «розпиляли» дві фірми з одного будинку зі спільними менеджерами та телефонами

Регіональна філія «Львівська залізниця» 27 листопада підписала договір поставки екскаватора вартістю понад 2,74 млн грн з ТОВ «Укрінтросервіс». Про це стало відомо з сайту закупівель Prozorro.

Замовили екскаватор АТЕК-881 однойменного виробника, який переможець торгів повинен доставити на Самбірську колійну машинну станцію.

Участь у торгах, окрім переможця «Укрінтросервісу», брало також ТОВ «Еврогрупмаш», чия пропозиція була дорожчою лише на 1,5%. Компанії пропонували аналогічну техніку, одного виробника. Під час аукціону вони взагалі не зменшували ціну на екскаватор.

В своїх документах «Укрінтросервіс» вказує, що має два сайти, користується телефоном 044 4638939 та прописане на вулиці Сирецька, 28/2 в Києві.

За тією ж адресою зареєстрована фірма-конкурент на цих торгах «Еврогрупмаш» з телефоном 044 4327743. Цей телефон вказаний як контактний на одному з сайтів «Укрінтросервісу».

Крім того, власник та директор «Еврогрупмашу» Олександр Трутненко значиться контактною особою на сайтах «Укрінтросервісу», зокрема, на одному з них представлений як «менеджер відділу автозапчастин».

Окрім того, в документах, які ці компанії надали на торги, є схожість в оформленні та однакові помилки. Наприклад:

ТОВ «Укрінтросервіс» належить Олексію Фастову, керівником є Віталій Сергієнко.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі