Гіршфельд з близькою фірмою розіграв 3,26 млн грн від Стрийського вагоноремонтного заводу

Філія «Стрийський вагоноремонтний завод» ПАТ «Українська залізниця» 20 листопада підписала угоду на постачання полотна для кришок вагонних люків з ТОВ «УПЕК Трейдинг». Сума договору становить 3,26 млн грн, повідомляється на сайті електронних закупівель Prozorro.

Придбали 1092 запчастини по 2992 грн/шт. Варто зазначити, що ще в вересні ця компанія постачала аналогічний товар для Дарницького ВРЗ на 10% дешевше.

Крім переможця участь у торгах брало ТОВ «Автотрансагентство». Конкурент не торгувався, в той час як переможець знизив вартість своєї пропозиції на 149 тис. грн з 3,41 млн грн до 3,26 млн грн.

Власниками ТОВ «УПЕК Трейдинг» є Олександр Гарасько, Юлія Петрик, Наталія Дубина, Вікторія Баглій і Наталія Ніконенко. Фірма входить до групи компаній «УПЕК» народного депутата Анатолія Гіршфельда, що є найбільшим виробником підшипників.

ТОВ «Автотрансагенство» зареєстроване на Валерія Булавіна, Володимира Шаповалова та Олесія Митрохіна. Раніше директором та співвласником «Автотрансагентство» була Оксана Овсяник. Вона працює керівником ТОВ «Українське конструкторське бюро трансмісій і шасі», співвласником якого є ПАТ «У.П.Е.К», де 53,4% належить Гіршфельду. Крім того, Оксана Овсяник є директором будинку культури Харківського підшипникового заводу, серед співвласників якого теж є ПАТ «У.П.Е.К».

Протягом 2017 року ТОВ «УПЕК Трейдинг» отримало замовлень на понад 289 млн грн, з них 6,8 млн грн (два контракти) – у Львівській області. В обох закупівлях від Стрийського вагоноремонтного заводу і практично усіх по Україні з цією фірмою конкурує лише ТОВ «Автотрансагентство».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі