Департамент ЖКГ ЛОДА розірвав три угоди на 3,9 млн грн після публікації «Наших грошей. Львів»

Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації розірвав три угоди з ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія» на загальну суму 3,9 млн грн після публікації на сайті «НГ. Львів». Про це повідомив керівник департаменту Назарій Романчук.

Йдеться про роботи з реконструкції або будівництва водопроводу у Бориславі, Дрогобичі та селі Вороців Яворівського району. Усі угоди були укладені без конкурсної процедури, оскільки вартість кожної послуги не перевищує 1,5 млн грн.

Підрядник, який мав виконувати роботи, ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія», раніше не перемагало на тендерах, а його першими засновниками були Ігор Цейтлін, начальник департаменту ЖКГ Львівської ОДА до серпня 2013 року, та Богдан Гагалюк, депутат Львівської облради. Нині власниками є Наталя Іськів (50%), Галина Бойко (40%) та Богдан Монастирський (10%).

Як розповів Назарій Романчук, після публікації договори розірвали і провели конкурсні закупівлі. Участь у торгах взяло три компанії: ТОВ «Львівська теплоенергетична компанія», ТОВ «РІСТ» і ТОВ «Будгарант групп». Остання здобула перемогу в усіх трьох закупівлях. Кожен з нових підписаних договорів є дешевшим, ніж укладений раніше. Таким чином сума договорів становить 3,47 млн грн проти 3,88 млн грн, що на 11,5% дешевше.

Проте й теперішній переможець неодноразово фігурував в матеріалах «НГ. Львів». Зокрема, під час укладання договору на реконструкцію каналізації в Славську, компанія підписала договір на суму на 200 тис. грн більшу, ніж було визначено аукціоном. ТОВ «Будгарант групп» зареєстровано три роки тому у Львові, а його власником є Андрій Пісюра.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі