Харків’яни розіграли понад мільйон гривень від Львівського університету внутрішніх справ за старою схемою

Львівський державний університет внутрішніх справ 9 жовтня підписав договір  на закупівлю форми для курсантів з ТОВ «Виробнича організація «Харків» на загальну суму 1,17 млн грн. Про це повідомляє сайт публічних закупівель Prozorro.

За договором придбають 332 комплекти костюмів (сорочка, штани) темно-синього кольору із змішаної тканини за 1062 грн/шт, 550 пар черевиків – по  897 грн/шт, 240 зимових зимових напівкомбінезонів – по 858 грн/шт, 550 фуфайок – по 111 грн/шт, а також 550 кепі – по 102 грн/шт.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ «Квінтекс», з пропозицією дорожчою лише на 994 грн. Під час аукціону компанії не торгувались.

ТОВ «Квінтекс» належить харків’янину Марку Винарському. А власницями ТОВ «Виробнича організація «Харків» є також харків’янки Віта Фелонюк та Валентина Якименко. Раніше вони всі троє були кінцевими акціонерами АТ «Виробниче об’єднання «Харків», яке вже припинило свою діяльність, а ТОВ «ВО «Харків» стало його правонаступником.

Це вже не вперше ці фірми конкурують на торгах. Як повідомляли «НГ. Львів», у липні 2017 року вони теж були єдиними учасниками на закупівлі від університету внутрішніх справ і розіграли підряд на 1,4 млн.

Згідно з інформацією Prozorro, з початку року ТОВ «Квінтекс» отримало замовлень на суму 2,3 млн грн, а ТОВ ВО «Харків» підписало договорів лише за 2017 рік на 174 млн грн, з них 1,75 млн грн – у Львівські області.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі