У Добротворі реконструюють школу та добудують критий басейн за 8,3 млн грн

Відділ освіти Кам’янка-Бузької районної державної адміністрації Львівської області 4 жовтня підписав договір з ТОВ «Вельт капітал» вартістю 8,35 млн грн на реконструкцію Добротвірської загально-освітньої школи з добудовою критого басейну. Про це стало відомо з системи Prozorro.

За отримані кошти переможець зобов’язується провести демонтаж та встановити нові вікна та двері, укріпити фундамент, замінити рубероїдне покриття даху та побудувати басейн, площа якого не вказана. Роботи в школі на вул. Івана Франка, 30 в Добротворі планують завершити до кінця 2018 року.

Сучасний вигляд школи

Участь у торгах брало всього дві компанії: ПП «Арагас» і ТОВ «Вельт капітал». Пропозиція першої фірми була майже на 100 тис. грн дешевшою, але її відхилили, оскільки надані підприємством договори про аналогічний досвід не відповідали предмету закупівлі, а також учасник не вказав повну інформацію про освіту та кваліфікацію працівників.

Згідно з договірною ціною, витрати на заробітню плату працівникам ТОВ «Вельт Капітал» становитимуть 1,01 млн грн, прибуток закладено на рівні 138 тис. грн, що становить 12% та 1,6% відповідно.

Львівське ПП «Арагас» належить мешканці Трускавця Ярині Газді. ТОВ «Вельт капітал» зареєстроване півтора роки тому у Городку, а кінцевим бенефіціарним власников фірми є Тетяна Павленко. Попереднім власником, ще у 2016 році, цієї фірми була та ж Ярина Газда (дані YouControl).

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі