Львівське управління водних ресурсів побудує дамбу та укріпить береги Дністра за 15 млн грн

ДП «Львівське управління водних ресурсів» 4 жовтня підписало договір з ТОВ «Гідробуд-М» на послуги із захисту сіл Калинів та Крижики Самбірського району від затоплення водами річки Дністер. Як повідомляє система Prozorro, сума договору становить майже 15,4 млн грн.

Технічним завданням передбачено, що переможець за отримані кошти облаштує кріплення берега, побудує дамбу довкола річки та переїзди для транспорту.

Згідно з договірною ціною, витрати «Гідробуд-М» на заробітні плати працівникам становитимуть 707 тис. грн, а прибуток — 430 тис. грн, тобто 5% і 2,7% від загальної суми відповідно.

Очікувана вартість закупівлі була визначена на рівні 20,2 млн грн, а у торгах загалом брало участь 10 компаній. Приватне підприємство «Єврошлях-ІВ» пропонувало свої послуги на 1 тис. грн  дешевше, ніж переможець. Проте пропозицію фірми відхилили через відсутність низки документів.

ТОВ «Гідробуд-М» зареєстроване у селі Тростянець Миколаївського району, а його власниками зазначаються 29 осіб, серед яких суттєвими частками володіють Микола Ярошевський (39%) та Василь Петрів (37%).

Загалом протягом 2017 року компанія уклала 16 договорів на 17,8 млн грн (дані Prozorro).

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі