Стрийський міськвиконком віддав половину ремонтного бюджету фірмі начальника свого комунального підприємства

Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва при Стрийському міськвиконкомі 20 та 22 вересня 2017 року уклав три угоди на ремонт різних об’єктів з ТОВ «Комунальник 1» на загальну суму 2,34 млн грн. Про це повідомляється в системі електронних закупівель Prozorro.

Фірма здійснить низку капітальних ремонтів в місті Стрий (Львівська область): тротуару по вул. Виговського (від вул. Грабовецької до в/ч А-2847 ) в Стрию за 243, 79 тис. грн; внутрішньодворового проїзду по вул. Січових Стрільців, 20 а, 20 б за 715,65 тис. грн та капітальний ремонт вул. Грушевського за 1,38 млн грн. Всі роботи планують завершити до кінця 2017 року.

ТОВ «Комунальник 1» працює виключно зі структурами Стрийського міського виконавчого комітету. За даними Prozorro, з початку 2017 року товариство отримало від міських структур 38 підрядів на загальну суму 15,45 млн грн.

Як раніше повідомляли «НГ.Львів» власником «Комунальник 1» є Андрій Іськів, який одночасно працює на посаді директора ТОВ «Євроасфальт», власником якого є Василь Васькович – директор Стрийського міського комбінату комунальних підприємств. Це міське комунальне підприємство є одним з основних замовників для ТОВ «Комунальник 1». Лише з початку року фірма отримала від нього 7 замовлень на 3,68 млн грн.

Крім того, Васькович віддав три замовлення стрийському підприємцю Віталію Мниху, який користується мобільним телефоном доньки Васьковича Соломії Пак, що також періодично бере участь у торгах від Комбінату.

А від колег по виконкому, Госпрозрахункового відділу капітального будівництва, фірма, яку контролює Васькович, отримали з початку року 12 підрядів на 9,2 млн грн. До речі, відділ провів з початку року всього 31 торги на суму 17,09 млн грн. Відтак, «Комунальник 1» освоїв більш ніж половину бюджету.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі