Суд заборонив «Баркому» збирати врожай на майже 400 га земельних паїв

Слідчий суддя Галицького районного суду Львова наклав арешт на низку невитребуваних земельних паїв померлих громадян та посіви сільськогосподарських культур у Радехівському районі, позбавивши ТОВ «Барком» права на їх  відчуження, розпорядження та використання. Про це стало відомо з ухвали суду від 2 серпня 2017 року, яку опублікували в Єдиному державному реєстрі судових рішень лише 17 серпня.

Арешт наклали в рамкам кримінального провадження №12017140000000490 від 7 червня цього року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.197-1 ККУ (самовільне зайняття земельної ділянки).

Арешт наклали загалом на майже 388,6 га невитребуваних земельних паїв померлих громадян у Радехівському районі Львівської області:

– 30,6089 га, з яких 29,0489 га – рілля, та 1,56 га – проектних доріг, де уся площа рілля засіяна сочевицею (на території Барилівської сільради);

– 197,5314 га, які засіяні соєю та ріпаком (Березівська сільрада);

– 107,4591 га, з яких 67,7081 га – рілля, та 39,751 га – проектних доріг, де уся площа рілля засіяна соняшником та гречкою (Дмитрівська сільрада);

– 52,98 га, які засіяні гречкою, сочевицею та соняшником (Куликівська сільрада).

Суд заборонив «Баркому» збір врожаю на усіх цих паях. Натомість дозволив слідчим та оперуповноваженим зібрати врожай після дозрівання і транспортувати його на зберігання. Для цього їм дозволено також залучити інших фізичних та юридичних осіб.

Раніше суд також дозволив їм вилучити оригінали усіх документів за період з 1 січня 2014 року до фактичного моменту виконання ухвали суду на право власності, володіння, користування та розпорядження ТОВ «Барком» будь-якими землями на території Радехівського району із усіма додатками та актами прийому-передачі тощо.

Окрім двох ухвал в судовому реєстрі більше немає інформації за цим кримінальним провадженням. Відомо лише, що вчора, 4 вересня, суд мав розглядати апеляційну скаргу ТОВ «Барком» на ухвалу слідчого судді.

«Наші гроші. Львів» 1 вересня звернулися за коментарем до ТОВ «Барком», однак наразі в компанії не відповіли.

ТОВ «Барком» належить Олександру Баворовському (33%), Олегу Барану (33%) та Володимиру Барану (34%). Олег Баран був головою ЛМО «Партії регіонів» та членом фракції ПР у Львівській облраді.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі