Справа про ДТП автомобіля Димінського в ухвалах суду

18 серпня на трасі М10 Львів-Краковець у селі Ямельня Яворівського району трапилася ДТП. Автомобіль Opel Astra, за кермом якого була 31-річна мешканка села Ямельня Наталія Тріла, повертав з траси у село, коли в неї врізався Mercedes S 65 AMG. Молода жінка загинула на місці ДТП.

Вину на себе взяв співзасновник ТОВ «Приватна охоронна фірма «Ірбіс» Андрій Борщ, якого ЗМІ називають охоронцем бізнесмена Петра Димінського. Останній, до речі, також є бенефіціаром «Ірбісу».

Нібито саме Андрій Борщ був за кермом Mercedes S 65 AMG – машини, яка врізалася в Opel Astra. Втім, за словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, експертиза ДНК показала, що за кермом автомобіля був не він. Рідні жінки, яка загинула в ДТП, стверджують, що саме власник ФК «Карпати» і телеканалу ZIK Петро Димінський був за кермом. Однак потім пересів у  позашляховик супроводу Lexus. З відео відомо, що він був на місці аварії, однак наразі доказів перебування за кермом автомобіля не оприлюднено.

22 серпня Петро Димінський вилетів приватним літаком зі Львова до Женеви і вже двічі не з’явився на допит.

Завтра, 5 вересня, Апеляційний суд Львівської області розглядатиме апеляційну скаргу адвоката Борща на ухвалу слідчого судді. «Наші гроші. Львів» ж вирішили простежити хід справи за документами, оприлюдненими в Єдиному державному реєстрі судових рішень у рамках кримінального провадження №12017140000000650 за ч. 2 ст. 286 ККУ. Інформація буде постійно оновлюватись.

19 серпня

 • суд надав тимчасовий доступ до автомобіль марки «Мерседес Бенц», який належить спільному підприємству «Західна нафтова група» та дозволив його арештувати;

Довідка: СП «Західна нафтова група» (30887609), згідно з даними YouControl, входить в групу компаній «Континіум». Нагадаємо, весною цього року стало відомо, що Петро Димінський вийшов з нафтового бізнесу групи компаній «Континіум» (мережа АЗС WOG). Засновниками СП «Західна нафтова група» є 5 юридичних осіб. Петро Димінський не володіє частками власності в жодній з них;

Згідно з реєстром МВС, СП “Західна нафтова група” належить лише Mercedes S 63 AMG. Mercedes S 65 AMG, який потрапив в ДТП, відсутній. Однак реєстр не є повним.

 • надав тимчасовий доступ до автомобіля марки «Опель Астра» з можливістю його вилучення як в цілому так і окремих його частин, деталей, агрегатів для проведення необхідних судових експертиз на час проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні;
 • до підозрюваного Андрія Борща застосували запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з утриманням у «Львівській установі виконання покарань №19» зі строком до 17 жовтня включно. Водночас суд відмовив у задоволенні заяви ТОВ «Приватна охоронна фірма «Ірбіс» про взяття підозрюваного на особисту поруку.

21 серпня

 • суд надав тимчасовий доступ до одягу підозрюваного, а саме: пара мештів вироблених із шкіри чорного кольору із лейблом «New Jiansan»; джинси сіро-голубого кольору із лейблом «Franz.Jeans.Denim» розміру «34» із ремінцем чорного кольору виробленим із шкіри із лейблом «JK» та металічною пряшкою; футболка на короткий рукав бежевого кольору із лейблом «American Style» розміру «L»;
 • надав дозвіл на проведення огляду автомобіля марки «Lexus LX 570», який належить ТОВ «Приватна охоронна фірма «Ірбіс» (автомобіль супроводу Димінського), а також тимчасовий доступ до нього без вилучення автомобіля, як в цілому так і його частин, вузлів та агрегатів;

“Ірбісу” належить два автомобіля Lexus LX 570 (дані реєстру МВС)

 • надав тимчасовий доступ до вилучених з «Мерседес Бенц» обшивки дверей водія (карта), керма із вставкою від «Airbag», кнопки старт-стоп, килимка з-під сидіння водія, підголівника водія, накладки педалі гальм, педалі акселератора (газу), селектора (накладка з-під керма), автомобільних (сервісних) книжок, одного ключа на час проведення розслідування у кримінальному провадженні, з можливістю вилучення його вузлів, частин та агрегатів;
 • надав тимчасовий доступ до мобільного телефону «Флай» із сім-карткою «Київстар» та його огляду, з можливістю його вилучення як в цілому так і окремих його частин, деталей, вузлів, агрегатів для проведення необхідних судових експертиз (ймовірно, телефон Андрія Борща);
 • надав тимчасовий доступ до інформації оператора мобільного зв’язку ПАТ «Київстар» щодо дзвінків тощо за чотирма номерами мобільних телефонів чотирьох осіб.
 • дозволив тимчасовий доступ та вилучення на електронний носій інформації операторів мобільного зв’язку ПАТ «Київстар», ТОВ «Лайфселл», ПАТ «ВФ Україна», а саме: роздруківок вхідних та вихідних дзвінків, з вказанням серійних номерів терміналів, які здійснювались з 12:00 до 22:00 годин 18 серпня в зоні покриття ретрансляційних антен із зазначеними координатами.

22 серпня

 • арештували подушки безпеки вилучені з керма та з-під керма, які були поміщені в два паперові конверти, під час огляду місця пригоди з автомобіля «Мерседес Бенц»;
 • арештували вилучений під час затримання одяг (перелік за 21 серпня);
 • арештували автомобіль «Опель Астра»;
 • арештували предмети, які були вилучені під час огляду з автомобіля «Мерседес С-65 АМГ», який належить спільному підприємству «Західна нафтова група», а килимок (полік), внутрішня накладка з водійських дверей, кермо з вставкою, накладку під кермом, підголовник сидіння водія, кнопку «Старт – стоп»;
 • суд надав дозвіл на примусове відібрання біологічних зразків – букального епітелію у особи, чиє ім’я зашифровано, для проведення судових експертиз. В ухвалі вказано, що 20 серпня під час допиту цій особі як свідку було запропоновано надати зразки слини. Однак ця особа заявила, що не заперечує від надання згаданих зразків, однак надати їх в день проведення згаданої слідчої дії він не має часу і від підписання постанов прокурора про відібрання біологічних зразків відмовився. Саме 20 серпня слідчим вдалося опитати Петра Димінського;
 • дозволив примусово відібрати біологічні зразки – відбитки пальців рук в особи, чиє ім’я зашифровано, для проведення судових експертиз.

28 серпня

 • надав тимчасовий доступ до інформації операторів мобільного зв’язку ПАТ «Київстар», ПАТ «ВФ Україна», ТОВ «Лайфселл» щодо дзвінків 17-18 серпня в точках з різними координатами;
 • надав тимчасовий доступ до інформації оператора мобільного зв’язку ПАТ «Київстар» щодо дзвінків та іншого із використанням 11 номерів з 1 по 21 серпня цього року.

29 серпня

 • суд наклав арешт на автомобіль марки Lexus LX 570, який належить ТОВ «Приватна охоронна фірма «Ірбіс». Також в ухвалі суду повідомляється, що 23 серпня 2017 року під час проведення додаткового огляду місця ДТП вилучено елементи асфальтобетонного покриття зі зразками резини гальмівного шляху транспортних засобів. І необхідно призначити хімічну експертизу з метою визначення спорідненості резини автомобіля марки Lexus LX 570 та залишків з гальмівного юзу.
 • до суду надійшло клопотання старшого слідчого в особливо важливих справах ГСУ НПУ Ігоря Соцького про здійснення приводу свідка Димінського П.П. Однак у судовому засіданні слідчий Подоляк А.О. звернулась до судді із заявою про відкликання цього клопотання, оскільки не підтримує вказане клопотання у тому вигляді, в якому воно подане. Суддя вирішив повернути клопотання слідчому та встановив строк в 72 години для усунення недоліків.
 • суд надав доступ до речей і документів, які знаходяться в оператора мобільного зв’язку ПрАТ «ВФ Україна».

30 серпня

 • надав доступ до інформації про зв’язок за двома номерами від оператора ТОВ «Лайфселл» та трьома ПАТ «Київстар».

31 серпня

 • суд вирішив застосувати до свідка захід забезпечення кримінального провадження у вигляді приводу на 14-00 год. 21.09.2017 до старшого слідчого в ОВС ГСУ Національної поліції України підполковника поліції Соцького Ігоря Васильовича за адресою: місто Київ, вулиця Богомольця, 10, корпус № 2, кабінет № 567 для допиту та проведення з його участю слідчого експерименту у вигляді відтворення обстановки та обставин подій і інших слідчих діях, після встановлення місцезнаходження останнього.

4 вересня

 • надав доступ двома ухвалами до інформації в електронному та друкованому вигляді, що зберігається у операторів телекомунікації ПАТ «ВФ Україна» і ПАТ «Київстар» щодо моніторингу стосовно абонентів телекомунікаційних послуг, які працювали в період з 00:00 по 23:59 18.08.2017 зоні дії визначених базових станцій.

5 вересня

 • суд задовольнив апеляційну скаргу захисника підозрюваного (Борща) щодо зміни запобіжного заходу на більш м’який. В результаті до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту по місцю проживання .

7 вересня

 • суд надав слідчим право тимчасового доступу до інформації в електронному та друкованому вигляді, що зберігається у операторів мобільного зв’язку ПАТ «ВФ Україна», ПАТ «Київстар» щодо моніторингу стосовно абонентів телекомунікаційних послуг, які працювали в період 00:00 по 12:00 17.08.2017.

3 жовтня

 • суд ухвалив здійснити привід свідка (судячи по контексту ухвали – Димінського П.П.) до старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління НПУ для допиту у процесуальному статусі свідка та проведення з його участю слідчого експерименту у вигляді відтворення обстановки та обставин подій призначених на 30.10.2017 о 12:00 год.
 • суд надав дозвіл на тимчасовий доступ до документів з можливістю їх вилучення в друкованому та електронному вигляді, що зберігається у операторів мобільного зв’язку ПАТ «ВФ Україна», ПАТ «Київстар», ТОВ «Лайфселл» щодо моніторингу стосовно абонентів телекомунікаційних послуг, які працювали в період з 00:00 по 11:59 17.08.2017, 12:00 по 23:59 17.08.2017, 00:00 по 11:59 18.08.2017, 12:00 по 23:59 18.08.2017, в зоні дії певних базових станцій із зазначенням ІМЕІ телефонів, типу з’єднання, вхідних/вихідних дзвінків, SMS і ММS – повідомлень, інформації про GPRS – трафік, переадресацію, дати, часу і тривалості з’єднання тощо.

5 жовтня

 • суд надав право тимчасового доступу до інформації в електронному та друкованому вигляді, що зберігається у оператора телекомунікації ПАТ «Київстар» щодо кількох мобільних номерів.

17 жовтня

 • суд продовжив до 17 грудня 2017 року включно застосований відносно підозрюваного Борща А. запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, заборонивши йому залишати місце проживання  в період часу з 22 години 00 хвилин до 07 години 00 хвилин наступної доби (раніше був цілодобовий домашній арешт).

18 жовтня

 • суд надав право тимчасового доступу до інформації в електронному та друкованому вигляді ПАТ «Київстар» про надання телекомунікаційних послуг за 7 абонентськими номерами.
 • суд надав право тимчасового доступу до інформації в електронному та друкованому вигляді ПАТ «ВФ Україна» про надання телекомунікаційних послуг по одному абонентському номеру.

23 жовтня

 • суд відмовив у задоволенні заяви адвоката підозрюваного про відвід старшого слідчого в ОВС ГСУ НП України Соцького І.В.

24 жовтня

 • суд скасував постанову старшого слідчого про відмову у наданні матеріалів для ознайомлення.

27 жовтня

 • суд надав доступ до інформації операторів телекомунікації (понад 130 абонентських номерів ПАТ «ВФ Україна», 51 номер ТОВ «Лайфселл», один номер ТОВ «ТриМоб», один номер та ще три номери, які знаходилися на території України у роумінгу в зоні покриття базових станцій українських операторів стільникового зв’язку ПАТ «Київстар», ПАТ «ВФ Україна», ТОВ «Лайфселл», три номери ПАТ «Київстар».

1 листопада

 • суд зобов’язав слідчого слідчої групи Головного слідчого управління НПУ надати адвокату Василюку В.Б. матеріали досудового розслідування для ознайомлення.

23 листопада

 • слідчий суддя Печерського районного суду Києва дозволив залучити експертів Комунальної установи «Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи» для проведення комісійної судової молекулярно-генетичної експертизи, задовольнивши клопотання адвокатів Андрія Борща.

7 грудня

 • складено та погоджено в Генеральній прокуратурі України повідомлення про підозру про вчинення Петром Димінським кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України.

11 грудня

 • підозрюваного Петра Димінського оголошено в розшук.

14 грудня

 • суд обрав запобіжні заходи для охоронців, які надали неправдиві свідчення – домашній арешт з 23.00 год. до 06.00 год у межах строку досудового розслідування до 13.02.2018.

15 грудня

 •  підозрюваного Петра Димінського оголошено в міжнародний розшук.

18 грудня

 • суд обрав підозрюваному  Петру Димінському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Далі буде…

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі