Академія закупить м’яса у юного підприємця, який надавав фейковий відгук про досвід

Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного за результатами відкритих торгів 31 липня підписала договір на постачання м’яса з приватним підприємцем Сергієм Поздняковим вартістю майже 3,8 млн грн. Про це стало відомо з системи Prozorro.

Замовили десять найменувань м’яса: яловичину, курятину, свинину. Наприклад, охолоджену яловичину без кості по 130 грн/кг, охолоджене куряче філе – по 87 грн/кг, свинні медальйони – по 128 грн/кг, філе індика – по 115 грн/кг.

Участь у торгах також брали ТОВ «Метро Кеш Енд Кері Україна» і ТОВ Торгова компанія «Агропродпром – сервіс», чиї кінцеві пропозиції були дорожчими на 1 тис. грн та 36 тис. грн відповідно.

Академія вже оголошувала майже аналогічні торги на закупівлю м’яса, які в результаті були відмінені через відхилення пропозицій усіх учасників. У них також брав участь підприємець Сергій Поздняков. Як тоді повідомляли «НГ. Львів», 23-річний львів’янин Сергій Поздняков зареєструвався підприємцем лише 31 травня, а при дзвінку на його мобільний 0978454356 оператор повідомляв, що номер не є дійсним. Тепер оператор повідомляє, що абонент є поза зоною досяжності.

Під час участі в цих відмінених торгах Сергій Поздняков надав відгук про аналогічні договори від двох підприємців, один із яких Віра Кубай припинила діяльність ще 1 березня цього року, хоча відгук від неї датований 6 червня цього року.

У ньому вона також повідомляє, що підписувала договір з Поздняковим 2 червня і у неї «не має жодних нарікань та претензій» до підприємця. Втім пропозицію Сергія Позднякова відхилили після публікації «НГ. Львів», однак невідомо чому, оскільки протокол відхилення, оприлюднений в Prozorro, стосується іншого підприємця.

У нових торгах на закупівлю м’яса Поздняков надав відгуки від діючих ПП «Салют Вест» і підприємця Володимира Борика.

Нагадаємо, Державна аудиторська служба вже рекомендувала Національній академії сухопутних військ ім. Сагайдачного розірвати угоду на 3,8 млн грн з 21-річної приватною підприємницею Вікторією Козак, яка також надавала несправжній відгук про досвід. А Військова прокуратура Львівського гарнізону проводить перевірку цієї закупівлі у рамках кримінального провадження №42017140410000143 від 18 липня 2017 року

 

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі