- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Аудитори рекомендували Академії сухопутних військ розірвати угоду з 21-річною постачальницею риби за 3,8 млн грн

03.08.2017 @ 16:56 в НОВИНИ

Державна аудиторська служба рекомендувала Національній академії сухопутних військ ім. Сагайдачного розірвати угоду з 21-річної приватною підприємницею Вікторією Козак на закупівлю риби загальною сумою 3,8 млн грн.

Про це повідомляє [1] Центр протидії корупції, юристи якого звернулись з відповідним зверненням до аудиторської служби після публікації матеріалу [2] «Рибу для військових по 500 грн за кіло постачатиме 21-річна дівчина з фейковим телефоном» на сайті «Наші гроші. Львів»

Нагадаємо, львівська Академія сухопутних військ 23 червня замовила 12 тис. кг замороженої риби на майже 3,8 млн грн у ФОП Вікторії Козак, яка зареєструвалась приватним підприємцем через 8 днів після оголошення торгів і перемога в тендері від Академії стала її першим успіхом. Попри це, вона надала два позитивні відгуки від інших підприємців про постачання продуктів. Щоправда, один з відгуків був наданий підприємцем, який припинив [3] діяльність ще рік тому.

Крім того, виявилось, що Вікторія Козак переїхала до Львова лише у жовтні 2016 року, а в лютому 2017 року вона шукала роботу адміністратора або офіс-менеджера із зарплатнею в 4 тис. грн.

Центр протидії корупції також виявив, що згідно з тендерною документацією, від учасника торгів вимагалось підтвердження наявності матеріально-технічної бази та працівників відповідної кваліфікації. Натомість у довідках, наданих Вікторією Козак, відсутня будь-яка інформація про наявність складів. А щодо працівників, то згідно з наданими довідками, вона займається підприємницькою діяльність одноосібно.

Західний офіс Держаудитслужби підтвердив [4] наявність порушень, описаних у зверненні, та надіслав на адресу замовника рекомендації щодо усунення порушень та притягнення до відповідальності винних осіб.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2017/08/03/audytory-rekomenduvaly-akademiji-suhoputnyh-vijsk-rozirvaty-uhodu-z-21-richnoyu-postachalnytseyu-ryby-za-38-mln-hrn/

URLs in this post:

[1] повідомляє: https://ukr.aw/case/oskarzhujemo-tender-na-postachannya-ryby-yakyj-vyhrala-21-richna-divchyna-z-fejkovym-telefonom/

[2] матеріалу: http://lviv.nashigroshi.org/2017/06/29/rybu-dlya-vijskovyh-po-500-hrn-postachatyme-21-richna-divchyna-z-fejkovym-telefonom-yaka-stala-pidpryjemtsem-pislya-oholoshennya-tenderu/

[3] припинив: http://lviv.nashigroshi.org/2017/07/24/vijskova-prokuratura-vyluchaje-dokumenty-akademiji-po-zakupivli-ryby-u-21-richnoji-divchyny/

[4] підтвердив: https://drive.google.com/file/d/0Byn56SHy1FWRd2EyR1AzS183b1E/view

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.